Hotel Dům Ithaca'S Poem, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Hotel se nachází na okraji letoviska Vathi asi 2 km od oblázkové pláže. Nabízí krásný výhled na moře nebo hory. Dvoupodlažní bílá budova s modrými a zelenými okenicemi v řeckém stylu nabízí ubytování v moderních studiích nebo v apartmánech a mezonetech s kapacitou až šesti osob. Centrum města je vzdálené 200 m, zde najdete i nejbližší obchody a restaurace, přístav Piso Aetos leží 7 km od hotelu. Doporučujeme milovníkům tradičního Řecka.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studiakuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí, myčka)sociální zařízení (WC, sprcha)klimatizace, trezor, TVbalkon nebo terasana vyžádání v CK: apartmány a mezonet

Vybavení a služby:
recepce, Wi-Fizahradabalkon nebo terasalehátka a slunečníky na plážích za poplatek cca 10 €/set

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Praha - Kefalonie - Praha vč. všech poplatkůtrajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytuubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Hotel Dům Ithaca'S Poem není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.