Hotel Dům Panorama, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Apartmánový dům se nachází na samém okraji letoviska Vathi na vyvýšeném místě obklopeném přírodou. Všechny apartmány mají terasu a nachází se v přízemí. Přístav Piso Aetos je vzdálen 8 km, centrum letoviska s nejbližšími obchody a restauracemi asi 1 km. Ubytování doporučujeme všem, kteří hledají klidnou dovolenou s krásnými výhledy do okolí.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlekkuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí, kávovar)sociální zařízení (WC, sprcha)klimatizace, trezor, TVterasa

Vybavení a služby:
Wi-Fibazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na plážích za poplatek cca 10 €/set)zahrada

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Praha - Kefalonie - Praha vč. všech poplatkůtrajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytuubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Hotel Dům Panorama není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.