Hotel Omirikon, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Menší rodinný hotel v tradičním stylu, který nabízí pokoje s výhledem na moře a přístav Vathi, se nachází u přístavu na okraji letoviska. Centrum letoviska je vzdálené pouhých 200 m, zde najdete nejbližší restaurace a obchůdky. Pláž je vzdálená 2 km, přístav Piso Aetos je vzdálen 7 km od Vathi. Hotel nabízí tradiční Ithácké snídaně. Doporučujeme milovníkům řecké kuchyně a klidnějšího prostředí.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek s výhledem na moředvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek s výhledem na moře (2 místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)SAT/TV, telefontrezor, klimatizacebalkon nebo terasa

Vybavení a služby:
recepce, Wi-Fizahrada, jacuzzi, barlehátka a slunečníky na plážích za poplatek cca 10 €/set

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Praha - Kefalonie - Praha vč. všech poplatkůtrajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytuubytování snídaněslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Hotel Omirikon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.