Studio / Apartmán Dům Dina'S, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Apartmánový dům Dina’s nabízí ubytování v moderně zařízených, prostorných apartmánech s rozkládací přistýlkou, kuchyňským koutem a obývacím pokojem a ložnicí. Centrum letoviska s restauracemi a bary je vzdálené 150 m, nejbližší obchod pouze 50 m. Malá oblázková pláž Loutsa se nachází v zálivu Vathi cca 2 km od ubytování, pláž Dexa 2,5 km; obojí dostupné na kole, které je k dispozici k zapůjčení zdarma u majitele domu. Přístav Piso Aetos je vzdálen 7 km.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky (sofa)sociální zařízení (WC, sprcha)kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí)klimatizace, trezor, TVterasa

Vybavení a služby:
Wi-Fizahrada, verandajízdní kola k zapůjčení zdarmalehátka a slunečníky na plážích za poplatek cca 10 €/set

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Praha - Kefalonie - Praha vč. všech poplatkůtrajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytuubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Studio / Apartmán Dům Dina'S není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.