Studio / Apartmán Odysseion, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravování

Poloha
Dům se studii a apartmány stojí na svahu tyčícím se nad hlavním městem Vathy (znamená Hluboká). Nalézá se na jeho začátku a je to jakási vstupní brána do města. Z prostorných teras ubytování je nádherný výhled na záliv s ostrůvkem Lazareto a na hlavní město, které budete mít jako na dlani. Do centra se dostanete, pokud od domu sejdete na hlavní silnici vedoucí do srdce Vathy.

Ubytování
Prostorná 2lůžková studia a 4lůžkové mezonetové apartmány mají terasy s překrásným výhledem na moře. Mezonetové apartmány mají v patře ložnici s manželským lůžkem a v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem, kde jsou další 2 lůžka. Součástí vybavení studíí a mezonetových apartmánů je kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprcha nebo vana, WC, klimatizace, TV/SAT a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí
Doporučujeme všem, kteří ocení romantické ubytování s nádherným výhledem na moře.

Pláž
Na písčitou pláž se dostanete přibližné po 30 minutách chůze.

Vzdálenosti
od pláž: cca 2,5 km. od centra: cca 1,5 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Studio / Apartmán Odysseion není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.