Hotel Kalydna, Kantouni

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Kantouni

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 19.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka snídaně

Poloha
Budovy hotelu Kalydna jsou postaveny v tradičním egejském stylu v klidném místě nedaleko nejkrásnějších pláží Kalymnos. Obchod, kavárna, taverna a obchod se suvenýry jsou také nedaleko. Místní autobusová linka vás dopraví několikrát denně do hlavního města Pothia.

Ubytování
Hotelové budovy jsou postaveny okolo krásného bazénu a stále kvetoucí udržované zahrady. Jsou jednopatrové a z teras a balkónů je výhled k bazénu nebo do zahrady. Pokoje, studia a apartmány jsou v přízemí nebo v 1. patře. Pokoje jsou 2lůžkové, studia až 4lůžková a apartmány mají 1 ložnici se 4 lůžky. Pokoje, studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, TV/SAT, sejfem (za příplatek), fénem a klimatizací (za příplatek). Studia a apartmány mají navíc kuchyňský kout (včetně vařiče a základního nádobí). Wi-Fi je ve společných prostorách hotelu a dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu
V hotelu je recepce, bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, bar v hlavní budově, místo na parkování. Pořádají se zde kurzy potápění a kurzy sportovního lezení.

Stravování
V ceně je kontinentální rozšířená snídaně podávaná formou bufetu podávaná na terase hotelu, u hotelového baru si můžete po celý den dopřát nápoje a další občerstvení (platba na místě).

Shrnutí
Ubytování s výbornými službami, v krásném prostředí, kde se dá předpokládat klid a pohoda. V okolí jsou skvělé příležitosti k vycházkám do hor. Snadno se také dostanete do hlavního města.

Pláž
Krásná písečná pláž Kantouni je vzdálena od hotelu jen pár minut. Nedaleko je i další krásná pláž této oblasti, pláž Linarea a pláž Platy Gialos.

Vzdálenosti
od pláže: cca 280 m. od centra letoviska: cca 100 m.
Poloha
cca 150 m od písčito-oblázkové pláže, v okolí v pěší dostupnosti několik taveren, minimarket.

Vybavení
recepce, bar, restaurace, bar u bazénu, bazén - slunečníky a lehátka zdarma.

Ubytování
standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, miniledničkou, TV, balkonem/terasou/verandou; bungalovy superior: nově, moderně zařízené, s výhledem na bazén


Doporučení pořadatele
Oblíbený hotel v letovisku Kantouni u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kantouni

Hotel Kalydna není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kantouni se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kalymnosu i v následujících objektech střediska Kantouni: Andromeda, Kantouni Beach.