Studio / Apartmán Rita, Massouri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Massouri

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 13.576 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 5%

Vybavení
Popis ubytování:
Těžko v pár větách shrnout jedinečnost našeho nejoblíbenějšího domu na Kalymnosu. Studia Rita se nacházejí v blízkosti centra nejrušnějšího a nejvíce rozvinutého letoviska Massuri na přitom stále masově neobjeveném ostrově Kalymnos. Z balkonů se otevírá neskutečně okouzlující výhled na moře a protilehlý ostrůvek Telendos. Jedinečná pisčitá pláž, na kterou se schází po schodech, je vzdálená jen 150 m a můžete na ní vyzkoušet i různé vodní sporty. Přes den si můžete do sytosti vychutnat moře, fandové lezení zase zdejši skály a večer si užívat romantické západy slunce s drinkem v ruce z vašich balkonů. Díky poloze blízko centra a dostupnosti pláže po schodech doporučujeme předevšim mladým párům!

Kapacita:
8 studií

Pláž:
písečná 150 m po schodech pod studiovým domem (s možností vodních sportů za poplatek), lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení:
studia pro 2 osoby na přízemí a patře • možnost přistýlky pro dítě v některých pokojích (skládací postel) • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • stropní ventilátor • koupelna / WC • WiFi zdarma • dětská postýlka na vyžádání zdarma • prostorný balkon s výhledem na moře

Stravování:
bez stravy

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA nebo Brno– KOS – PRAHA nebo BRNO , transfer z letiště do přístavu Mastichari, trajekt na ostrov Kalymnos, doprava na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).Poznámka:
Tranfer na ostrov Kalymnos

U zájezdů na Kalymnos je přílet na Kos. Transfer z letiště do přístavu Mastichari trvá cca 15 minut, plavba trajektem na Kalymnos cca 50 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena 6 – 8 km od přístavu v Pothii. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v Mastichari se můžete osvěžit koupáním na zdejší krásné pláži nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v Massouri

Studio / Apartmán Rita není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Massouri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kalymnosu i v následujících objektech střediska Massouri: Continental, Oasis, Tina.