Aparthotel Royal Beach, Arkasa

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Arkasa

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Čtyřhvězdičkový aparthotel se skládá z pěti samostatných dvoupatrových budov, leží v blízkosti oblázkovo-písečné pláže Nicholas Beach. Nedaleko se nachází restaurace, minimarket, zastávka autobusu (200 m). Centrum letoviska Arkassa je vzdáleno cca 1 km, hlavní město Pigadia 16 km. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidné, romantické prostředí.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností přistýlkyapartmán až pro 4 osoby (2 místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)SAT/TVklimatizace (za poplatek studio cca 7 €/den, apartmán cca 10 €/den)balkonstudia a apartmány s výhledem na moře za příplatek

Vybavení a služby:
recepce, trezor (za poplatek cca 1 €/den)Wi-Fi zdarma, TV místnost, minimarketrestaurace, plážový bar, dětské hřištěbazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníubytování bez stravy/ snídaněslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Arkasa

Aparthotel Royal Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Arkasa se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Arkasa: Popi, Saint Nicolas.