Aparthotel Kyra Panagia, Kyra Panagia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Kyra Panagia

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 13.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení

Aparthotel Kyra Panagia - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha objektu:
Ve velice klidném letovisku Kyra Panagia u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. V bezprostřední blízkosti zastávka autobusu, minimarket, taverna. Cca 16 km od Pigadie a 26 km od letiště.

Vybavení hotelu:
Recepce, bar, prostor na snídaně. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar.

Vybavení pokojů:
ST: dvoulůžkové studio s rozkládací pohovkou (pro 2 děti), koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, zařízený kuchyňský kout, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. AP: viz ST, obývací část s rozkládací pohovkou (pro 2 dospělé osoby) a oddělená ložnice.

Zábava:
Možnosti větších nákupů a zábavy v Pigadii (cca 15 km).

Stravování:
Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Nad písečno-oblázkovou pláží, cca 100 m po vydlážděné cestě. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Šnorchlování.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Popis:
Aparthotel leží v menším stejnojmenném letovisku Kyra Panagia, 70 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova. Hlavní město Pigadia je vzdáleno cca 16 km (zastávka autobusu je v bezprostřední blízkosti aparthotelu). Poblíž najdete 2 minimarkety a tavernu na pláži. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou spojenou s krásným koupáním a plánují pronájem vozu pro poznávání ostrova.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností přistýlkyapartmány až pro 4 osoby (2 místnosti)
sociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)trezor (za poplatek cca 1 €/den)klimatizace (za poplatek cca 6 €/den)Wi-Fi (za poplatek cca 15 €/týden)TV, telefonbalkon nebo terasa

Vybavení a služby:
recepce, barWi-Fi ve společných prostorách zdarmabazén se sluneční terasou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaněslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě
Popis
V malebném a poklidném letovisku Panagia (Řecko, Karpathos), cca 70 m od písečně-oblázkové pláže, která patří k nejkrásnějším na ostrově, se nachází tento aparthotel s přátelskou atmosférou. Hostům je k dispozici recepce, bar, Wi-Fi v lobby za poplatek, bazén se sluneční terasou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek). Přímo v bezprostřední blízkosti ubytování najdete nákupní možnosti (2 minimarkety) a autobusovou zastávku, odkud se pohodlně dopravíte do hlavního města ostrova Pigadia. Toto ubytování doporučujeme klientům, kteří hledají vhodné místo k odpočinku, krásné koupání v průzračně čistém moři, ale také poznávání okolní úchvatné krajiny.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností přistýlky nebo apartmány až pro 4 osoby (1 místnost), sociální zařízení (WC, sprcha, fén), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), trezor (za poplatek cca 1 €/den), klimatizace (za poplatek cca 6 €/den), TV, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování
Snídaně – kontinentální snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu tam i zpět
ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kyra Panagia

Aparthotel Kyra Panagia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kyra Panagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Kyra Panagia: Albatros, Blue Waves.