Studio / Apartmán Blue Waves, Kyra Panagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Kyra Panagia

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 12.900 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení

Studio / Apartmán Blue Waves - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha objektu:
Rodinná studia v oblasti Kyra Panagia s krásným výhledem na Egejské moře, situovaná přímo pod tradičním kostelíkem. Velmi klidné letovisko s 2 minimarkety. Cca 15 km od hlavního města ostrova Pigadie. Autobusové spojení do hlavního města cca 2× týdně.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bar s TV/sat., parkoviště, místnost pro podávání snídaní.

Vybavení pokojů:
ST: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, TV/sat., kuchyňský kout včetně ledničky, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnosti větších nákupů a zábavy v Pigadii (cca 15 km). V letovisku 2 minimarkety, taverna a kafeterie.

Stravování:
Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně (pestrá kontinentální).

Sportovní vyžití:
Krásná písečnooblázová pláž cca 60 m pod komplexem studií. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Popis:
Dům leží ve velmi klidné oblasti Kyra Panagia s magickým výhledem na Egejské moře. Letovisko má pouze
2 minimarkety a tavernu na pláži. Za zábavou a nákupy doporučujeme navštívit hlavní město Pigadia vzdálené cca 15 km. Oblázkovo-písečná pláž leží 60 m pod domem. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají tradiční řeckou atmosféru a klid.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností až dvou přistýleksociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)SAT/TVtrezor (za poplatek cca 1 €/den)klimatizace (za poplatek cca 7 €/den)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcíWi-Fi (za poplatek cca 15 €/týden)bar se SAT/TVjídelna

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy (možnost dokoupení snídaní za příplatek)služby delegáta v místě pobytu


Poloha
Dům leží ve velmi klidné oblasti Kyra Panagia s magickým výhledem na Egejské moře. Letovisko má pouze2 minimarkety. Za zábavou a nákupy doporučujeme navštívit hlavní město Pigadia vzdálené cca 15 km. Oblázkovo-písečná pláž leží 60 m pod domem. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají tradiční řeckou atmosféru.

VYBAVENÍ: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi za poplatek cca 3 €/den, bar se SAT/TV, jídelna.Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností ař dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), SAT/TV, trezor za poplatek, klimatizaci za poplatek cca 6€/den a balkon nebo terasu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kyra Panagia

Studio / Apartmán Blue Waves není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kyra Panagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Kyra Panagia: Albatros, Kyra Panagia.