-

Dovolená Lakki (Karpathos) - hotely

Dovolená Lakki (Karpathos) - informace

Lakki je spíše osadou než vesničkou na východním pobřeží ostrova Karpathos ve vzdálenosti necelých 5 kilometrů od hlavního města Pigadia. Těsně sousedí s letoviskem Amoopi a v některých materiálech o ostrově Karpathos lze tato dvě prázdninové střediska jen obtížně rozlišit.

Dovolená Lakki (Karpathos) - fotografie

Obec Lakki je poklidným letoviskem a tomu odpovídá i nabídka ubytování. Většina ubytovacích kapacit v Lakki jsou menší hotýlky a penziony a dovolená na tomto řeckém ostrově se bude líbit všem turistům, kteří přijeli na Karpathos relaxovat a odpočinout si od svého všedního života.

I když není Lakki nikterak rušným letoviskem, turisté tady mohou zajít na něco dobrého do několika tradičních taveren a nechybí možnost nákupu v obchůdcích a krámcích s nejnutnějším zbožím. Tím však turistická vybavenost Lakki končí a nejsou zde žádné noční podniky či diskotéky, které by klid tohoto prázdninového střediska jakkoliv narušovaly.

Dovolená Lakki (Karpathos) - fotografie

Možností ke koupání je v Lakki hned několik. Většina zdejších pláží má povrch z jemného písku, který může v některých místech přecházet v oblázky. Pláže jsou dobře vybavené a jejich návštěvníci si tady mají možnost zapůjčit plážová lehátka a také slunečníky. Pláže v Lakki klesají do průzračně čistých vod pobřežního moře jen mírně a tudíž je tady dovolená ideální pro rodiče, kteří sebou na Karpathos vzali i své malé děti. Nedaleko od pláží v Lakki jsou v provozu stánky s rychlým občerstvením či taverny, takže komu by během pobytu na pláži vyhládlo, má to v Lakki na něco dobrého jen pár kroků.