-

Dovolená Lakki (Karpathos) - hotely

Castelia Bay

Náhled objektu Castelia Bay, Lakki (Karpathos), ostrov Karpathos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lakki (Karpathos) a na ubytování v hotelu Castelia Bay budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Karpathosu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Lakki (Karpathos) - informace

Lakki je spíše osadou než vesničkou na východním pobřeží ostrova Karpathos ve vzdálenosti necelých 5 kilometrů od hlavního města Pigadia. Těsně sousedí s letoviskem Amoopi a v některých materiálech o ostrově Karpathos lze tato dvě prázdninové střediska jen obtížně rozlišit.

Dovolená Lakki (Karpathos) - fotografie

Obec Lakki je poklidným letoviskem a tomu odpovídá i nabídka ubytování. Většina ubytovacích kapacit v Lakki jsou menší hotýlky a penziony a dovolená na tomto řeckém ostrově se bude líbit všem turistům, kteří přijeli na Karpathos relaxovat a odpočinout si od svého všedního života.

I když není Lakki nikterak rušným letoviskem, turisté tady mohou zajít na něco dobrého do několika tradičních taveren a nechybí možnost nákupu v obchůdcích a krámcích s nejnutnějším zbožím. Tím však turistická vybavenost Lakki končí a nejsou zde žádné noční podniky či diskotéky, které by klid tohoto prázdninového střediska jakkoliv narušovaly.

Dovolená Lakki (Karpathos) - fotografie

Možností ke koupání je v Lakki hned několik. Většina zdejších pláží má povrch z jemného písku, který může v některých místech přecházet v oblázky. Pláže jsou dobře vybavené a jejich návštěvníci si tady mají možnost zapůjčit plážová lehátka a také slunečníky. Pláže v Lakki klesají do průzračně čistých vod pobřežního moře jen mírně a tudíž je tady dovolená ideální pro rodiče, kteří sebou na Karpathos vzali i své malé děti. Nedaleko od pláží v Lakki jsou v provozu stánky s rychlým občerstvením či taverny, takže komu by během pobytu na pláži vyhládlo, má to v Lakki na něco dobrého jen pár kroků.

Kam jinam na Karpathosu na dovolenou?

Lakki (Karpathos) není jediným místem, kde se dá prožít na Karpathosu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Amoopi, Aphiartis (Afiartis), Arkasa, Finiki, Kyra Panagia, Lefkos, Pigadia.

Další sekce katalogu Lakki (Karpathos), ostrov Karpathos

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Lakki jsou prezentovány v sekci Lakki (Karpathos) first minute.