Hotel Ardani Bay, Lakki (Karpathos)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
příjemné ubytování s rodinnou atmosférou tvoří dvě jednopodlažní budovy, které se nachází v klidném prostředí u leto-viska Amoopi. Po cca 450-1 000 m najdete v letovisku první typické řecké taverny, restaurace, kavárny, bary, minimar-ket, půjčovnu kol, čtyřkolek a aut. Supermarket je na hlavní silnici směrem do Pigadie, cca 2,5 km. Některé restaurace nabízí svým hostům wifi zdarma. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města (cca 7 km), zde jsou též banky, bankomaty, lékař... Zastávka je v letovisku, ale obvykle 3x v týdnu staví autobus přímo u parkoviště u studií Ardani Bay (obvykle jen ranní spoj v 08:25 hodin). Cena jízdenky vyjde na cca 2€/cesta, cca 10 minut jízdy, během léta jezdí autobus z Amoopi cca 6x denně, mimo neděle). Taxi vyjde na cca 12-15€/cesta.

Popis objektu
celková kapacita je 12 pokojů (1-, 2lůžkové s možností až 2 přistýlek). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, elek-trickým vařičem, chladničkou, rádiem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem směrem k moři. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce (během dne, obvykle do 22:00 hodin), malý salónek s TV s místními programy, na recepci minimarket = prodej potravin na přípravu snídaně (pečivo, mléko, med, jogurty, vejce, velké balení vod, balené nápoje, pivo, káva…), par-koviště. Na recepci je počítač, který je k dispozici i klientům, pokud potřebují. Wifi po celém areálu včetně pokojů zdarma.

Stravování
bez jídla. Vlastní s možností vaření. Na místě je možné si koupit rozšířené kontinentální snídaně (cca 7€/osoba, děti do 6 let zdar-ma, děti 6-13 let - cca 3,50€). V letovisku Amoopi je bohatý výběr z místních taveren a restaurací. Mezi nejlépe hodno-cené na internetu patří restaurace Four Seasons, Votsalakia, Amoopi Nymfes, Calypso, Perama Maria…

Sport a zábava
malý dětský koutek. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den).

Výhody
Velice příjemné prostředí vhodně pro klidnou a nerušenou dovolenou

Další ubytovací kapacity v Lakki

Hotel Ardani Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lakki (Karpathos) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lakki (Karpathos): Castelia Bay.