Hotel Argo, Lakki (Karpathos)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Příjemný hotel v menším turistickém středisku cca 7 km od hlavního města Pigadia (pravidelné spojení linkovým autobusem). V okolí několik taveren a minimarket.

Vybavení hotelu:
Menší hotelový komplex, hlavní budova a tři vedlejší budovy. V hlavní budově vstupní hala s recepcí, trezor na recepci za poplatek, TV místnost, bar, restaurace s terasou.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, telefon, rádio, lednička za poplatek, balkon.

Zábava:
Možnosti nákupů a zábavy v hlavním městě Pigadia cca 7 km (pravidelné spojení linkovým autobusem).

Stravování:
Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, večeře formou menu v blízké taverně (cca 100 m).

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody asi 50 m od hotelu. Písečná pláž 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka za poplatek.
Poloha objektu
Velmi příjemný, dobře udržovaný dvoupodlažní hotel je tvořen celkem 3 budovami. Postavený je v tradičním ostrovním stylu na mírně vyvýšeném místě svažujícím se k moři, poskytující nádherné výhledy do okolí. Nachází se v klidném prostředí letoviska Amoopi. V letovisku jsou typické řecké taverny, restaurace, kavárny, bary, minimarket, supermarket, půjčovna kol, čtyřkolek a aut. Některé restaurace nabízí svým hostům wifi zdarma. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města (cca 7 km), zde najdete též banky, bankomaty a lékaře. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu (jízdenka vyjde na cca 1,80€/cesta, cca 10 minut jízdy, během léta jezdí autobus cca 6x denně, mimo neděle). Taxi vyjde na cca 10€/cesta. Orientační ceny místních taxíků naleznete též zde: www.visitkarpathos.com/taxi. Nejbližší minimarket je hned u hotelu, nejbližší taverna cca 50 m, cca 250 m je kavárna a supermarket cca 2 km na hlavní silnici.

Popis objektu
Celková kapacita areálu je 50 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky – obvykle pevné lůžko). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, do zahrady nebo směrem na moře. Klimatizace za poplatek (cca 6€/den), trezor na recepci za poplatek (cca 10€/pobyt). Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Recepce, vstupní hala, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), vnitřní restaurace, kde se podávají snídaně, navazuje na venkovní terasu s překrásným výhledem na moře. Wifi v prostoru recepce zdarma. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast.

Stravování
Pouze snídaně – rozšířený kontinentální bufet.

Sport a zábava
Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6–8€/set/den).

Výhody
Výborná poloha – blízko restaurací a taveren i blízko krásné pláže

Tento příjemný hotel je situován na kouzelném místě a pyšní se překrásným výhledem na moře. Nachází se v letovisku Amoopi proslulým svými plážemi s průzračným mořem. V dostupnosti od hotelu jsou taverny a menší obchůdky. Vzdálenost od letiště je cca 13 km.

PLÁŽ Písečně-oblázková pláž je cca 50m od hotelu. Pozvolným vstupem do moře se ocitnete uprostřed křišťálové vody, vhodné i ke šnorchlování. Další písečné pláže jsou vzdálené cca 200m. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

UBYTOVÁNÍ Hotel se skládá ze tří budov, jejichž celková kapacita čítá 50 pokojů – pokoje jsou dvoulůžkové a u některých lze umožnit kombinaci s jednou přistýlkou. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkónem nebo terasou. Klimatizace je za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně - rozšířený kontinentální bufet. Přímo v hotelu je možné využít SNACK BAR (10:00-15:00), který ve svém menu nabízí variace salátů, hamburgrů a toastů. VYBAVENÍ HOTELU Recepce se vstupní halou, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, kde se podávají snídaně s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře. Wifi v prostoru recepce ZDARMA. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Trezor na recepci za poplatek 10 EURO/týden. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu.    
Popis:
Příjemný hotel postavený v tradičním ostrovním stylu leží 40 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Komplex je tvořený hlavní a několika vedlejšími budovami a udržovanou zahradou. Leží v klidné oblasti Amoopi na mírně vyvýšeném místě s nádhernými výhledy do okolí. V blízkosti najdete několik obchůdků, taveren, barů a minimarket. Za zábavou a nákupy je možné dojet do hlavního města (cca 7 km), autobusová zastávka je vzdálena cca 200 m od hotelu. Hotelový komplex doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha, fén)lednice (za poplatek cca 3 €/den)individuální klimatizace (za poplatek cca 6 €/den), SAT/TVbalkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, SAT/TV koutektrezor (za poplatek cca 9 €/týden)Wi-Fi na recepci zdarmarestaurace s terasou s výhledem na moře, bar

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaněslužby delegáta v místě pobytu


Poloha
Příjemný hotel postavený v tradičním ostrovním stylu leží 40 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Komplex je tvořený hlavní a několika vedlejšími budovami a udržovanou zahradou. Leží v klidné oblasti Amoopi na mírně vyvýšeném místě s nádhernými výhledy do okolí. V blízkosti najdete několik obchůdků, taveren, barů a minimarket. Za zábavou a nákupy je možné dojet do hlavního města (cca 7 km), autobusová zastávka je vzdálena cca 200 m od hotelu. Hotelový komplex doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou.

VYBAVENÍ: Vstupní hala s recepcí, SAT/TV koutek, trezor za poplatek cca 9€/týden, Wi-Fi na recepci zdarma, restaurace s terasou s výhledem na moře, bar.Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), SAT/TV, lednici za poplatek cca 3 €/den, individuální klimatizaci za poplatek cca 6 €/den a balkon nebo terasu.
Popis
Příjemný hotel postavený v tradičním ostrovním stylu leží 40 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Komplex je tvořený hlavní a několika vedlejšími budovami a udržovanou zahradou. Leží v klidné oblasti Amoopi (Řecko, Karpathos) na mírně vyvýšeném místě s nádhernými výhledy do okolí. V hotelu můžete využívat vstupní halu s recepcí, SAT/TV koutek, trezor (za poplatek cca 9 €/týden) Wi-Fi na recepci zdarma, restauraci s terasou a výhledem na moře, bar V blízkosti najdete několik obchůdků, taveren, barů a minimarket. Za zábavou a nákupy je možné dojet do hlavního města (cca 7 km), autobusová zastávka je vzdálena cca 200 m od hotelu. Hotelový komplex doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), lednice (za poplatek cca 3 €/den), individuální klimatizace (za poplatek cca 6 €/den), SAT/TV, balkon nebo terasa.

Stravování
Snídaně – kontinentální snídaně formou bufetu. Na místě možnost dokoupení servírovaných večeří formou výběru z menu (v taverně poblíž hotelu, platba na místě).

Cena zahrnuje
leteckou přepravu tam i zpět
ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v Lakki

Hotel Argo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lakki (Karpathos) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lakki (Karpathos): Castelia Bay.