Hotel Castelia Bay, Lakki (Karpathos)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 11.930 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení
Poloha objektu:
Nad menším zálivem a střediskem Amoopi s krásným výhledem na moře. Středisko Amoopi cca 1 km. V okolí několik taveren. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Pigadia vzdáleného cca 2 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, TV/sat., restaurace, koktejl bar.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, telefon, trezor za poplatek, lednička.

Zábava:
Ve středisku množství taveren a typické miniobchůdky.

Stravování:
Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Možnost dokoupit večeře formou menu (výběr ze 2 předrkmů, 2 hlavních chodů a 2 zákusků) v taverně na pláži (cca 1300m).

Sportovní vyžití:
Kamenitá pláž s betonovým molem cca 50 m pod hotelem, písečná cca 600 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma.
Další údaje:
28 pokojů, 1 budova

Popis:
Příjemný rodinný hotel postavený v typicky modrobílém stylu v klidném prostředí ve svahu přímo u moře v letovisku Amoopi. Ke krásné pláži sejdete po schodech. U tohoto hotelu je potápěčská základna a nádherné průzračné moře, avšak doporučujeme navštívit také vzdálenější pláž v centru malebného letoviska Amoopi. Doporučujeme pro všechny klienty, kteří vyhledávají klid a pohodu na své dovolené.

Vybavení hotelu:
přímo pod hotelem cca 50 m malá pláž, se vstupem do vody po kamenech - ideální pro šnorchlování (doporučujeme boty do vody) 800 m od hotelu krásná písečná pláž Amoopi vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek vnitřní i venkovní restaurace s výhledem na moře slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, cca 5 eur/den/set vhodné boty do vody u hotelu potápěčské centrum 450 m od nákupních možností

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, telefon, lednička, terasa nebo balkon. Klimatizace na vyžádání za příplatek 7E (platba na místě). Možnost 1 přistýlky pouze pro dítě (rozkládací lůžko). Výhled na moře nebo do zahrady. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.