Hotel Nina, Lakki (Karpathos)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
15 studií ve 2 patrové budově.

Popis:
Studia Nina se nachází v klidném přírodním prostředí pár minut chůze od centra Amoopi s krásnou písečnou zátokou a cca 8 km od hlavního města ostrova Pigadie, kam se klienti mohou jet podívat taxíkem nebo autobusem, jehož zastávka je cca 300 m od studií. Malebná zátoka s písečnou pláží v Amoopi patří mezi nejhezčí na ostrově. V Amoopi je i skalnaté pobřeží s útesy a několika menšími plážemi, kde najdete soukromí a ideální místa ke šnorchlování. Pokoje jsou útulně zařízené, nechybí kuchyňka pro nenáročné vaření a v horkém létě přijde vhod klimatizace. Příjemné ubytování s rodinnou atmosférou doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:
cca 600 m od menší pláže s útesy a cca 900 m od písečné v centru Amoopi - vhodné boty do vody lehátka a slunečníky na plážích za poplatek recepce, WIFI zdarma u bazénu malá zahrada s posezením taverna naproti studiím cca 30 m, k dispozici bazén u taverny studia v kopci

Vybavení pokoje:
dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou, WC, kuchyňský kout s lednicí, klimatizace možná za příplatek, balkon nebo terasa s výhledem směrem k moři. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná po vyžádání za poplatek 4 Eura/den - platba na místě.

Další ubytovací kapacity v Lakki

Hotel Nina není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lakki (Karpathos) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lakki (Karpathos): Castelia Bay.