Hotel Akrogiali, Lefkos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lefkos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Poloha
Apartmánový dům je postaven asi pouze 100 metrů o pláže Potali Bay na na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena několik minut chůze a mini market se nachází v přízemí tohoto domu. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut, autobusová zastávka je pouze 100 metrů od domu.

Ubytování
V domě se nachází 7 apartmánů pro 2 až 4 osoby. Apartmány mají oddělenou ložnici od obývací kuchyně, kde mohou být až 2 rozkládací pohovky, koupelnu (toaleta, sprcha) a klimatizaci (za příplatek). Kuchyňské kouty jsou zařízeny zakladním nádobím, ledničkou a el. vařičem. Apartmány v přízemí i prvním patře mají zastíněné balkóny s přímým výhledem na moře. V domě jsou k dispozici i 2 tradiční karpathoské apartmány.

Stravování
V taverně Blue Swan si můžete připlatit mírně rozšířenou kontinentální snídani a večeři. Večeře je servírovaná a obsahuje předkrm nebo salát, hlavní jídlo, (za čerstvé ryby a mořské plody se připlácí) a dezert (zpravidla ovoce). Večeře se vybírá z jídelního lístku.

Shrnutí
Kvalitní ubytování v klidné části letoviska, velmi blízko pláže.

Vzdálenosti
od pláže: cca 100 m. od centra Lefkos: cca 1 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lefkos

Hotel Akrogiali není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lefkos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lefkos: Aegean Sea, Aegean View, Albatros, Anna, Blue Horizon, Blue Swan, Corali, Galini, Krinos, Lefkos Village, Sunset, White Castle.