Hotel Krinos, Lefkos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lefkos

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 14.051 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 5%

Vybavení

Hotel Krinos - vybavení

u pláže
Popis ubytování:
Sympatický dvoupatrový rodinný hotel je postavený na skalnatém útesu, který odděluje pláž Potali od centrální pláže Limani, kolem níž je soustředěno pomyslné centrum vesničky Lefkos. Klidné prostředí umocňuje nádherný výhled na moře ze všech pokojů. Vášní majitele hotelu je zahradničení a v hotelové zahradě pečuje o květiny, bylinky a ovocné stromy, jejichž plody využívá ve své vyhlášené taverně. Ta je součástí hotelu a rádi ji navštěvuji i místní obyvatelé. Mimo areál vlastní další pozemky, na kterých pěstuje běžnou zeleninu a ovoce, které též využívá ve své kuchyni. Rodinná atmosféra, okouzlující výhled na moře a skvělá kuchyně jsou hlavní lákadla tohoto hotelu, kde dostanete víc, než očekáváte.

kategorie:
**+

Kapacita:
42 pokojů a studií

Pláž:
písečná Limani cca 150 m, oblázková Potali cca 300 m

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • parkoviště • lobby s malým barem • venkovní restaurace s pergolou a grilem • WiFi v lobby a v restauraci (zdarma)

Ubytování / Vybavení:
příjemné pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (rozkládací postel) • trezor (za poplatek) • lednička • koupelna (sprcha / WC) • balkon s výhledem na moře • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Stravování:
kontinentální snídaně formou bufetu, možnost dokoupení servírovaných večeří

www:
www.krinoshotelkarpathos.com

Cena zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).


Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v letovisku Lefkos

Hotel Krinos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lefkos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lefkos: Blue Horizon.