Hotel Sunset, Lefkos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lefkos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní

Poloha
bílá vilka zahalená do stále kvetoucí bouganvilie je postavena ve svahu nad krásnou pláží Frangolimnonas. Na pláž se dostanete velmi rychle po zpevněné cestě, která vede ze svahu okolo hotelu Sarissa. Z toho místa se velmi snadno dostanete i na další krásné pláže, např. na pláž Perdikis Potami, kde se můžete koupat bez plavek. První taverny jsou nedaleko a 2 obchody jsou v centru okolo krásné pláže s bílým pískem Gialou Chorafi.

Ubytování
standardní pokoje v typickém řeckém stylu jsou prostorné a mají 3 lůžka nebo 2 lůžka a gauč. Všechny pokoje v 1. a 2. patře mají balkóny s krásným výhledem na moře. V přízemí mají studia terasy, odkud je výhled na moře omezený zelení. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). V domě je WiFi. Ve 2. patře domu je hostům k dispozici prostorná zastíněná terasa s nádherným výhledem na moře a v 1. patře je místnost s výhledem na moře, kde se podává snídaně. V přízemí domu jsou 2 pokoje, které jsou vybaveny tradičním nábytkem ostrova Karpathos. U domu se dá zaparkovat.

Stravování
pečlivá a příjemná majitelka Vám připraví snídani. Jedná se o mírně rozšířenou kontinentální snídani (platba na místě). Majitelka vilky vlastní tavernu v centru Lefkos, která se jmenuje Small Paradise.

Vzdálenosti
od pláže: asi 300 m od centra Lefkos: 600 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Lefkos

Hotel Sunset není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lefkos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lefkos: Aegean View, Albatros, Anna, Blue Horizon, Corali, Krinos, Lefkos Village, Pliades, White Castle, White Sands.