Studio / Apartmán Blue Swan, Lefkos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lefkos

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 8.950 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 51%

Vybavení
Popis ubytování:
Studia Blue Swan byly postaveny jen 100 m nad zálivem Potali ve vesničce Lefkos. Svým hostům nabízejí studia pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem, které jsou situovány nad nejznámější tavernou vesnice. Vaří zde dvě starší dámy, které si mezi sebou konkurují v přípravě řeckých specialit. Pro vaše chuťové pohárky to bude dokonalý požitek. Z balkonů se vám naskytne úžasný výhled na moře s panoramatem, který ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek z originálního ostrova Karpathos. Blue Swan je výbornou variantou pro všechny ty, kteří hledají autentické ubytování a chutě Řecka.

Kapacita:
12 studií

Pláž:
100 m od písečné pláže Potali, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení:
2-3 lůžková studia (3. lůžko je přistýlka) • kuchyňský kout se základním nádobím a ledničkou • klimatizace za poplatek • koupelna s WC • fén • trezor za poplatek • balkon nebo terasa se zahradním nábytkem • WiFi zdarma

Stravování:
Polopenze, servírované snídaně a večeře v taverně pod domem

www:
www.blueswankarpathos.gr

Cena zahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky:
pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.Nepovinné příplatky:

komplexní balíček cestovního pojištění včetně storna zájezdu 62,- Kč/ os / den

Další ubytovací kapacity v letovisku Lefkos

Studio / Apartmán Blue Swan není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lefkos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Lefkos: Aegean Sea, Aegean View, Albatros, Anna, Blue Horizon, Corali, Galini, Krinos, Lefkos Village, Sunset, White Castle.