Hotel Astron, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
Velmi příjemný hotel postavený ve stylu ostrovní architektury se nachází v klidné části letoviska Pigadia. Areál tvoří hlavní budova a čtyři další dvoupodlažní budovy v zahradě kolem bazénu. Nejbližší minimarket je cca 300 m, obchod se suvenýry, půjčovna aut, supermarket a taverna jsou od hotelu cca 500m. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky – vzdálenost je cca 1,5 km (cca 15–20 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, lékaře, banky, bankomat i noční kluby. Taxi vyjde na cca 5€/jízda (přivolá hotelová recepce). Orientační ceny místních taxíků naleznete též zde: www.visitkarpathos.com/taxi. Doporučujeme si pronajmout auto a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: doporučujeme navštívit nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi – jízdenka z Pigadie vyjde na cca 1,80€ nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€ – jezdí jen 3x týdně) nebo Lefkos (cca 4,50€ – několikrát do týdne). Zastávka autobusu je poblíž hotelu.

Popis objektu
V areálu je celkem 68 pokojů. Naši kapacitu tvoří studia pro 1 až 4 osoby. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, kuchyňkou se základním vybavením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, do zahrady, na bazén a areál. Klimatizace za poplatek (cca 6€/den), trezor na pokoji za poplatek (cca 1,50€/den). Studia pro 1 osobu jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 4€/den).

Vybavení
Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar & snackbar s posezením i venku kolem bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením, kde jsou podávány snídaně. Internetový koutek za poplatek (cca 1€/15 minut, cca 2€/30 minut, cca 3€/hodina a cca 5€/2 hodiny). Wifi v areálu hotelu zdarma. Krásně upravená zahrada, parkoviště.

Stravování
Vlastní. Předem je možná přikoupit si snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Sport a zábava
Bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6–8€/set/den). Dětský koutek v zahradě s prolézačkami. Sprcha u bazénu.

Výhody
Velmi příjemné a klidné prostředí hotelu

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Astron není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.