Hotel Blue Bay, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Blue Bay Hotel byl postaven v tradičním karpátském stylu v klidné části na okraji hlavního města ostrova Pigadia. Na 2 km dlouhou pláž se světlým pískem, která je vzálená 50 m od hotelu, se dostanete přes místní komunikaci. Centrum města se nachází 15 minut chůze od hotelu podél pláže. V blízkém okolí hotelu je řada taveren, minimarketů, půjčoven skútrů a automobilů. Letiště je vzdálené 17 km.

Popis hotelu
Menší rodinný hotel, s přátelskou atmosférou. Hotelovým hostům je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí a sluneční terasou s lehátky a slunečníky, snack bar, pool bar který zavírá v 18:00. K příjemnému posezení vybízí také hotelová terasa s barem. Snídaně jsou podávané v hotelové jídelně.

Pláž & Bazény
hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, pláž se světlým pískem vzdálená 50 m dlouhá 2 km, lehátka a slunečníky za poplatek

Vybavení hotelu
bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, snack bar, pool bar, bar na terase, jídelna

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC, klimatizace, SAT/TV, lednička, vysoušeč vlasů, wifi připojení

Stravování
snídaně

Sport & zábava
bazén o rozměrech 20 x 10m, skokanské prkno

Internetové připojení
wifi v celém areálu hotelu

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj StandardKlimatizované dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC, balkón. Max. obsazenost 2 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Karpathos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery na místě vozidlem TAXI, asistenci delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Blue Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama.