Hotel Blue Bay, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 13.912 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Tento čtyřpatrový hotel s přátelskou atmosférou se nachází v příjemném prostředí nedaleko od moře a pěkné dlouhé písčité pláže, místy oblázky. V blízkosti jsou obchody, vyhlášené taverny, půjčovna aut. Centrum Pigadie je vzdáleno cca 1 km. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky - podél moře nebo po silnici (cca 10-15 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, bankomat i noční kluby. Doporučujeme si pronajmout auto nebo motorku a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi - jízdenka z Pigadie vyjde na cca 2€/cesta (několikrát denně) nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€/cesta - jezdí jen 3x týdně - v sezóně 2017 úterý, středa a sobota) nebo Lefkos (cca 4,80€/cesta - několikrát do týdne). Nejbližší minimarket je jen cca 15 m.

Ubytování
Celková kapacita tohoto hotelu je 42 pokojů (1-, 2 lůžkových). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV (sat.), chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, bazén, okolí, letovisko nebo s výhledem směrem k moři. Klimatizace a trezor (za poplatek).

Vybavení a služby hotelu
Vstupní hala s recepcí, vnitřní bar, snackbar u bazénu, internetový koutek a wifi u recepce (zdarma), výtah, bazén, dětský bazén.

Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu.

Shrnutí
Příjemná rodinná atmosféra v areálu hotelu u bazénu, kde je též snackbar. Nedaleko k moři, na pláž i do centra letoviska s rušnějším večerním ruchem.

Pláž
Nejbližší písčitá pláž, místy oblázky, je cestou přes silnici.

Vzdálenosti
Pláž: cca 50 m Centrum: cca 1 km
Poloha
Blue Bay Hotel byl postaven v tradičním karpátském stylu v klidné části na okraji hlavního města ostrova Pigadia. Na 2 km dlouhou pláž se světlým pískem, která je vzálená 50 m od hotelu, se dostanete přes místní komunikaci. Centrum města se nachází 15 minut chůze od hotelu podél pláže. V blízkém okolí hotelu je řada taveren, minimarketů, půjčoven skútrů a automobilů. Letiště je vzdálené 17 km.

Popis hotelu
Menší rodinný hotel, s přátelskou atmosférou. Hotelovým hostům je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí a sluneční terasou s lehátky a slunečníky, snack bar, pool bar který zavírá v 18:00. K příjemnému posezení vybízí také hotelová terasa s barem. Snídaně jsou podávané v hotelové jídelně.

Pláž & Bazény
hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, pláž se světlým pískem vzdálená 50 m dlouhá 2 km, lehátka a slunečníky za poplatek

Vybavení hotelu
bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, snack bar, pool bar, bar na terase, jídelna

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC, klimatizace, SAT/TV, lednička, vysoušeč vlasů, wifi připojení

Stravování
snídaně

Sport & zábava
bazén o rozměrech 20 x 10m, skokanské prkno

Internetové připojení
wifi v celém areálu hotelu

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj StandardKlimatizované dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC, balkón. Max. obsazenost 2 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Karpathos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery na místě vozidlem TAXI, asistenci delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Blue Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.