Hotel Iolkos, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 7.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 48%

Vybavení
Poloha objektu:
klidné části hlavního města Pigadia s množstvím tradičních taveren, obchodů a možností zábavy, cca 300 m od centra a malebného přístavu.

Vybavení hotelu:
Recepce se směnárnou, trezor za poplatek, TV místnost, bar, restaurace. Venku bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, telefon, TV/sat., lednička za poplatek, balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnosti nákupů a zábavy v centru Pigadie (cca 300 m).

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou menu v blízké taverně (cca 300 m).

Sportovní vyžití:
Hotel cca 450 m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma.
Popis:
Hotel Iolkos se nachází v klidné části hlavního města Pigadia, kde najdete množství tradičních taveren, obchodů a možností zábavy. Jedná se o příjemný hotel zrekonstruovaný v roce 2013, v bezprostřední blízkosti centra a cca 300 m od přístavu. Na pláž dojdete příjemnou procházkou cca 450 m. Za návštěvu stojí také osmnáct kilometrů vzdálená pláž Apella v malebné zátoce s krásným bílým pískem a azurově modrou vodou. Hotel nabízí ubytování v prostorných pokojích s balkonem nebo terasou, ze kterých je krásný výhled na moře, bazén, hory nebo do zahrady. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Vybavení hotelu:
450 m od písečné pláže recepce, tv místnost restaurace, bar wi-fi ve společných prostorách lehátka a slunečníky za poplatek recepce s možností pronájmu trezoru venkovní sladkovodní bazén terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma parkoviště

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, fén, sat. TV, telefon a balkon, chladnička, trezor, klimatizace za poplatek, balkon nebo terasa s výhledem na moře, bazén, hory nebo do zahrady. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.
Popis:
Menší, postupně renovovaný příjemný hotel se nachází v kopci v klidné části hlavního města Pigadia s množstvím tradičních taveren, obchodů a možností zábavy, cca 300 m od centra a malebného přístavu. Písečná pláž je vzdálena od hotelu cca 450 m. Doporučujeme milovníkům večerního posezení v některé z tradičních řeckých kaváren či taveren.


Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýleksociální zařízení (WC, sprcha nebo vana)telefon, SAT/TVlednice (za poplatek cca 3 €/den)klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)trezor (za poplatek cca 10 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
recepce, TV místnost, Wi-Fi bar, restaurace, snack-bar u bazénusluneční terasa, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaněslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Iolkos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.