Hotel Miramare, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Kvalitní hotel, který uspokojí i náročnější klienty, se nachází cca 60 m od pěkné písečné pláže nedaleko hlavního města Pigadia (Řecko, Karpathos). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, bar u bazénu, dětské hřiště, bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek). Za poplatek: billiard. Za nákupy, zábavou nebo historickými památkami můžete vyrazit do hlavního města Pigadia které je vzdáleno asi 1 km. Toto ubytování doporučujeme všem věkovým kategoriím. Blízkost pláže, historického centra i nákupních možností jsou zárukou příjemně strávené dovolené.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), lednice (za poplatek cca 3 €/den), klimatizace (za poplatek cca 7 €/den), trezor (za poplatek cca 3 €/den), Wi-Fi (za poplatek cca 10 €/týden), SAT/TV, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování
Snídaně – kontinentální snídaně formou bufetu. Na místě možnost dokoupení servírovaných večeří v blízké taverně.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu tam i zpět
ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Miramare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.