Hotel Nereides, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Nereides - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Nereides se nachází asi 700 metrů od centra města Pigadia, obchody a taverny jsou v dosahu 300 metrů. Dlouhá písečná pláž je vzdálena 350 metrů.

Popis hotelu
Příjemný hotel Nereides s přátelskou atmosférou vhodný též pro rodinnou dovolenou.

Pláž & Bazény
venkovní bazén s oddělenou dětskou částí a skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 350 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek

Vybavení hotelu
snack bar, herna, internetový koutek

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, balkón

Stravování
snídaně

Aktivity pro děti a juniory
skluzavka pro děti

Internetové připojení
wifi připojení zdarma

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén Klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon, balkón. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Karpathos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery na místě vozidlem TAXI, asistenci delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Nereides není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.