Hotel Seven Stars, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 11.992 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Seven Stars - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha
Moderní hotelový areál s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí v mírném kopci nad městem. Nejbližší minimarket je cca 300 m, ve stejné vzdálenosti je autobusové nádraží. Doporučujeme si pronajmout auto a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi - jízdenka z Pigadie vyjde na cca 2€/cesta (několikrát denně) nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€/cesta - jezdí jen 3x týdně - v sezóně 2017 úterý, středa a sobota) nebo Lefkos (cca 4,80€/cesta - několikrát do týdne).

Ubytování
Celková kapacita tohoto hotelu je 60 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV (jen místní programy), telefonem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, bazén, okolí, letovisko nebo s výhledem směrem k moři.

Vybavení a služby hotelu
Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV, minimarket, výtah, vnitřní bar, restaurace, kde jsou podávány snídaně, snackbar u bazénu, internetový koutek a wifi u recepce (zdarma), parkoviště. Bazén, dětský bazén. Lehátka u bazénu zdarma, stříška místo slunečníků. Jacuzzi v místnosti u bazénu. Hotel pořádá obvykle 1x za týden vodní zumbu.

Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu.

Shrnutí
Rodinná atmosféra v areálu hotelu u pěkného bazénu, kde je též příjemný snackbar. Klidné, čisté prostředí, mimo centrum města, vycházková vzdálenost do centra i na pláž. Úchvatné výhledy do okolí.

Pláž
Nejbližší městská písčito-oblázková pláž je cca 300 m. Vstup do moře je pozvolný.

Vzdálenosti
Pláž: cca 300 m Centrum: cca 700 m
Popis:
Příjemný hotel Seven Stars je postaven na mírně vyvýšeném místě odkud můžete obdivovat krásné panoramatické výhledy na moře a do okolí. Historické centrum hlavního města Pigadia je vzdáleno pouhých 700 m, písečná pláž cca 200 m. Doporučujeme klientům, kteří preferují dobrou dostupnost živého centra města s možností návštěvy taveren, barů a nákupů v tradičních obchůdcích.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)lednice (za poplatek cca 20 €/týden), telefonklimatizace (za poplatek cca 7 €/den)trezor (za poplatek cca 10 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
recepce, výtah, TV místnostWi-Fi zdarmarestaurace, bar, snack barbazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)sluneční terasa, zahrada, jacuzzi, minimarket

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaněslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Seven Stars není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina.