Studio / Apartmán Baywatch, Pigadia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
jednopatrová, 13 studií

Popis:
Studia ležící na okraji hlavního města ostrova Karpathos - Pigadie, přímo u široké písečné pláže. Všechna studia jsou orientována směrem na moře nebo mají výhled na moře, což není jediné plus tohoto ubytování. Nespornou výhodou je i blízkost centra s velkým množstvím obchůdků, restaurací a taveren - tedy i noční život, ale zároveň ubytování na klidném místě s možností najít si na prostorné pláži i místo, kde budete sami. V těsném sousedství studií je možné zakoupit občerstvení nebo poobědvat na terase s výhledem na moře. Nedaleko minimarket.

Vybavení hotelu:
přímo u široké písečné pláže (doporučujeme boty do vody) - kluzký vstup recepce terasa se zahrádkou zahradní bar - jednoduché občerstvení a nápoje, zmrzlina internetový koutek v recepci volejbalové hřiště na pláži do centra Pigadie cca 20 min chůze

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, jednoduchý kuch. kout, minilednička, klimatizace za příplatek 7,5E/den (platba na místě), fén, TV, balkon směrem na moře nebo s výhledem na moře. Pokoje v přízemí (bez možnosti přistýlky) a v 1. poschodí s možností 1 přistýlky (1. patro za příplatek). Dětská postýlka možná jen v některých pokojích po vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Studio / Apartmán Baywatch není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.