Studio / Apartmán Irene, Pigadia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis ubytování:
Na okraji hlavního města Pigadia, 50 m od dlouhé a široké písečné pláže, stojí apartmánový dům Irene. Návštěvníkům nabízí 3-4 lůžkové prostorné apartmány s oddělenou ložnicí. Obklopuje ho upravená zahrada se stromy a barevnými květinami, kde si mohou bezpečně hrát vaše děti. K dispozici je také velká sluneční terasa a gril. Ideální výběr pro rodiny s dětmi. Blízká pláž s pozvolným vstupem do moře je další výhodou. Doporučujeme!

kategorie:

***Kapacita:
6 apartmánů

Pláž:
dlouhá písečná, vzdálená asi 50 m

Ubytování / Vybavení:
prostorné apartmány s oddělenou ložnicí pro 3-4 osoby (gauč v kuchyňské části) • kuchyňský kout • základní nádobí • minilednička • TV • klimatizace (za poplatek) • koupelna / WC • fén • trezor (za poplatek) • balkon • WiFi v areálu iv pokojích zdarma, parkoviště, sluneční terasa s možností grilování • dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování:
bez stravy

www:

www.ireneapartments.grCena zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).


Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Popis:
Apartmánový dům Irene leží na okraji hlavního města Pigadia, jehož centrum je vzdáleno cca 1 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 50 m, kde je možnost pronajmout si lehátka a slunečníky. Dům obklopuje krásná zahrada se vzrostlými stromy a květinami. Doporučujeme rodinám s dětmi, ale i párům, které ocení sluneční terasu s možností grilování.

Informace k ubytování:
apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)TV, Wi-Fitrezor za poplatek (cca 1 €/den)klimatizace za poplatek (cca 6 €/den)balkon nebo terasa

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Studio / Apartmán Irene není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alex, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.