Studio / Apartmán Iris, Pigadia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 14.150 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení
Popis ubytování:
Na konci hlavního města Pigadia se nachází útulný menší areál studií Iris. Nádvoří s malou fontánou lemují světlemodré domky, které se vyznačují skvělou polohou, od moře jsou vzdáleny pouze 20 m a od všech výhod hlavního města (nákupy, noční život, restaurace) jsou v pěší dostupnosti. Všechny mají vlastní terasu s výhledem na moře. Na široké písečné pláži Vrontis mohou hosté domu Iris využívat zvýhodněný pronájem lehátek a slunečníků. Majiteli studií jsou Irini a Jorgos, kteří se neustále starají o spokojenost svých hostů. V komplexu najdete i malou kavárničku - snack bar, kde určitě ochutnejte jejich domácí dezert. Doporučujeme!

Kapacita:
7 studií

Pláž:
písečná pláž smíšená s oblázky necelých 20 m přes cestu

Ubytování / Vybavení:
moderní studia pro 2 osoby, v některých možnost přistýlky pro malé dítě (rozkládací postel) • TV • kuchyňský kout s dvouvařičem • lednička • základní nádobí • varná konvice • koupelna se sprchou a WC • klimatizace (za poplatek) • trezor na recepci (za poplatek) • WiFi na recepci zdarma • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Stravování:
bez stravy (možnost dokoupení kontinentální snídaně ve snack baru)

www:
www.ireneapartments.gr/iris.htm


Cena zahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky:
pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.
Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Studio / Apartmán Iris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.