Studio / Apartmán Angelica´s, Fri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kasos

Místo Fri

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 21.176 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 5%

Vybavení

Studio / Apartmán Angelica´s - vybavení

připojení k Internetu
Popis ubytování:
Jen dvě stě metrů od přístavu a pláže v hlavním městě Fri najdete jedinečný areál Angelica's Traditional Apartments. Dům je živoucí ukázkou tradiční místní architektury a jeho zdi nesou otisky už tří generací typické ostrovní rodiny. Do sytosti si tu vychutnáte klid, ticho a výhled na moře a protilehlý ostrovní svět, přičemž jako byste cestovali v čase. Studia pro 2-3 osoby nesou stopy výjimečného vkusu majitelky, která skloubila tradiční prvky s moderními potřebami a zajistila tak hostům maximální pohodlí. Užijte si pohostinnost ostrova Kasos, procházejte se úzkými uličkami, koupejte se v moři a odpočívejte na některé z mnoha pláží, vydejte se objevit ostrůvek Armathia. Pokud zažijete nějaký místní festival či oslavu, užijte si naplno zábavu s místními, s dobrým jídlem a vínem až do časného rána. Ráj pro skalní milovníky Řecka!

Kapacita:
4 studia

Pláž:
200 m od oblázkové městské pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení:
stylové studia s malovanou podlahou a speciálními nástěnnými malbami pro 2-3 osoby s opticky oddělenou kychynkou • základní vybavení • lednička • koupelna / WC • klimatizace • TV • WiFi • balkon nebo terasa

Stravování:
bez stravy

www:
www.angelicas.gr


Poznámka:

U zájezdů na ostrov Kassos je přílet na Karpathos. Transfer z letiště do přístavu v Pigadii trvá cca 20 minut, plavba lodí na ostrov Kassos cca 1 hodinu. Aktuálně máme k dispozici lodní řády, ve kterých je po příletu první možná loď ve 14:15h. U pobytů s letovými dny úterý - pátek je 8 nocí na ostrově Kassos a poslední 2 noci na Karpathosu v hotelu 2-3*, u pobytů pátek - úterý je na Kassosu 10 nocí a poslední 1 noc na Karpathosu.Nepovinné příplatky:
Komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den