Studio / Apartmán Angelica´s, Fri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kasos

Místo Fri

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 18.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Angelica´s - vybavení

připojení k Internetu
Popis ubytování:

Jen dvě stě metrů od přístavu a pláže v hlavním městě Fri najdete jedinečný areál Angelica's Traditional Apartments. Dům je živoucí ukázkou tradiční místní architektury a jeho zdi nesou otisky už tří generací typické ostrovní rodiny. Do sytosti si tu vychutnáte klid, ticho a výhled na moře a protilehlý ostrovní svět, přičemž jako byste cestovali v čase. Studia pro 2-3 osoby nesou stopy výjimečného vkusu majitelky, která skloubila tradiční prvky s moderními potřebami a zajistila tak hostům maximální pohodlí. Užijte si pohostinnost ostrova Kasos, procházejte se úzkými uličkami, koupejte se v moři a odpočívejte na některé z mnoha pláží, vydejte se objevit ostrůvek Armathia. Pokud zažijete nějaký místní festival či oslavu, užijte si naplno zábavu s místními, s dobrým jídlem a vínem až do časného rána. Ráj pro skalní milovníky Řecka!Kapacita:

4 studiaPláž:
200 m od oblázkové městské pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení:

studio č. 1 s výhledem do okolí pro 2-3 osoby • studio č. 2 s výhledem na moře pro 2 osoby • apartmán č. 3 s výhledem do okolí pro 2-3 osoby • apartmán-suita č. 4 s výhledem na moře • stylová studia / apartmány s malovanou podlahou a speciálními nástěnnými malbami a s opticky oddělenou kuchyňkou • základní vybavení • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace • TV • WiFi • balkon nebo terasaStravování:
snídaně (kontinentální, servírované v blízké kavárně)


www:
www.angelicas.gr


Cena nezahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky:
pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.Poznámka:

U zájezdů na ostrov Kassos je přílet na Karpathos. Transfer z letiště do přístavu v Pigadii trvá cca 20 minut, plavba lodí na ostrov Kassos cca 1,15 hodin. Aktuálně máme k dispozici lodní řády, ve kterých je po příletu první možná loď ve 13:30h. U pobytů s letovými dny úterý - pátek je 8 nocí na ostrově Kassos a poslední 2 noci na Karpathosu v hotelu 2-3*, u pobytů pátek - úterý je první noc na Karpathosu, na Kassosu 9 nocí a poslední 1 noc na Karpathosu. U týdenních zájezdů pátek - pátek jsou 4 noci na Kasosu a 3 noci na Karpathosu.Nepovinné příplatky:
Komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den