Studio / Apartmán Alexatos, Agia Efimia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Agia Efimia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Alexatos - vybavení

klimatizace
Informace o ubytování
2-5 lůžek bez stravování

Poloha
Pěkná dobře udržovaná vilka má výbornou polohu. Stojí na klidném místě stranou od centra městečka Agia Efimia, kde naleznete taverny, restaurace, kavárny, bary, obchody. Blízko je jak na pláž, tak i do přístavu, kde si můžete pronajmout malý motorový člun (nepotřebujete licenci) a vyrazit na některou z okolních malých pláží. Můžete také využít služeb potápěčského střediska. Proslulá pláž Mirtos je z Agia Efimia vzdálena asi 10 km.

Ubytování
Dobře vybavená studia a apartmány mají vždy kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci (za příplatek), sprchu, WC, balkón nebo terasu. K dispozici jsou dvoulůžková studia, čtyřlůžkové apartmány s dvoulůžkovou ložnicí a dvěma lůžky v obývací kuchyni, a také apartmány až pro pět osob, které mají dvě dvoulůžkové ložnice a další lůžko v obývací kuchyni. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí
Příjemné ubytování na kouzelném místě. Je dobré využít možnosti potápění a pronájmy člunů k prozkoumání okolního pobřeží. Pokud chcete poznat z Kefalonie více, doporučujeme pronajmout si auto s možností přistavení na letišti.

Vzdálenosti
od městské pláže: cca 200 m. od centra Agia Efimia: cca 200 m.