-

Dovolená Fiskardo - hotely

Emelisse Art

Náhled objektu Emelisse Art, Fiskardo, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Fiskardo a na ubytování v hotelu Emelisse Art budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Fiscardonna Luxury Suites

Náhled objektu Fiscardonna Luxury Suites, Fiskardo, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Fiscardonna Luxury Suites je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Fiskardo prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Dovolená Fiskardo - informace

Prázdninové letovisko Fiskardo se nachází v malebném zálivu na nejsevernějším výběžku jónského ostrova Kefalonia. Přes záliv, široký asi 4 kilometry, leží naproti Fiskardu další známý jónský ostrov Ithaka a z přístavu Fiskardo též vyplouvají lodě pravidelného spojení na severně ležící ostrov Lefkada.

Dovolená Fiskardo - fotografie

Fiskardo se nalézá v oblasti ostrova Kefalonia, která zatím nebyla tolik zasažena rozvojem cestovního ruchu a zájmem o dovolenou na řeckých ostrovech ze strany cestovatelů ze všech možných koutů Evropy. Proto se tady bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí odpočinout od všedních pracovních dnů a užít si na ostrově klidu a pohody.

Centrem střediska Fiskardo je malebný přístav, v němž kotví nejen lodě místních, ale i bohatých klientů, kteří sem často cestují prožít příjemné dny volna a odpočinku. Protože obec přežila prakticky bez úhony ničivé zemětřesení na začátku druhé poloviny minulého století, většina zdejších budov je původních a turisté tady budou moci poznat správnou atmosféru dávného benátského města. Znalci ostrova často tvrdí, že Fiskardo je jedním z vůbec nejkrásnějších letovisek na celé Kefalonii.

Dovolená Fiskardo - fotografie

Možností ke koupání v průzračně čistých vodách Jónského moře mají návštěvníci turistického střediska Fiskardo hned několik. Největší zdejší pláž se nalézá hned u centra obce, ovšem na poměry pláží na řeckých ostrovech nejsou její rozměry nijak veliké. Její povrch tvoří jemné oblázky a protože zde chybí písek, který by mohl být vířen příbojem, voda je tady vždy průzračně čistá a skvělá k takovým aktivitám, jako je kupříkladu šnorchlování. Další pláže dále od letoviska Fiskardo nesou názvy Kimilia a Foki a jejich rozměry jsou dokonce ještě menší než rozměry městské pláže.

Letovisko Fiskardo má punc luxusního letoviska, do kterého se svými jachtami a jinými loděmi rádi přijíždějí movití turisté nejen z Řecka, ale z celé Evropy. Tomu odpovídá i nabídka ubytování, kdy tady turisté mohou bydlet na své dovolené u moře jak v typicky řeckých apartmánech, tak taky v dobře zařízených a luxusních hotelích, které si ovšem za své prvotřídní služby účtují odpovídající ceny.

Protože Fiskardo leží na opačné straně ostrova než zdejší mezinárodní letiště, je po přistání ještě třeba překonat vzdálenost více než 50 kilometrů. Proto musí turisté počítat při příletu a následné cestě do letoviska Fiskardo téměř s hodinu a půl trvajícím transferem.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Fiskardo není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agia Efimia, Argostoli, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Fiskardo, ostrov Kefalonia

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Fiskardo jsou prezentovány v sekci Fiskardo first minute.