Hotel Astra Village, Karavados

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Karavados

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ideální poloha hotelu pro výlety po celém ostrově a okružní plavby.

klidná. Centrum letoviska s restauracemi, bary a obchůdky se nachází cca 600 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 2 km.

cca 200 m od hotelu se nachází veřejná písčitá pláž Ammes s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

hotel disponuje celkem 54 pokoji. Svým hostům nabízí recepci, nekuřáckou restauraci, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, místnost se satelitní TV.

3.

studia A2A: cca 25 m2, pro dvě osoby. Vybavené koupelnou se sprchou, WC a fénem, kuchyňským koutem s ledničkou, trezorem, balkonem nebo terasou. Studia A2B/A3B: cca 35 m2, pro 2-3 osoby, se stejným vybavením jako studia 2A. Rodinné pokoje A2C: 1 pokoj o rozloze cca 45 m2, se stejným vybavením jako studia 2A, navíc posezení a rozkládací pohovka.

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc ve večerních hodinách předkrmy formou bufetu, hlavní jídlo formou výběru z menu, dezerty.

tělocvična.

WiFi zdarma ve vybraných veřejných prostorách zdarma. Internetový koutek za poplatek.

venkovní sladkovodní bazén s jacuzzi.

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

Další ubytovací kapacity v letovisku Karavados

Hotel Astra Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Karavados se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Karavados: Karavados Beach, Sunrise Inn.