-

Dovolená Karavomilos - hotely

Athina Beach

Náhled objektu Athina Beach, Karavomilos, ostrov Kefalonia, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Karavomilos a na ubytování v hotelu Athina Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Ionian Emerald Resort

Náhled objektu Ionian Emerald Resort, Karavomilos, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Ionian Emerald Resort je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Karavomilos prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Sami Beach

Náhled objektu Sami Beach, Karavomilos, ostrov Kefalonia, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Sami Beach, kde si můžete v resortu Karavomilos na Kefalonii bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Karavomilos - informace

Prázdninové středisko Karavomilos se nachází v zálivu na východním pobřeží jónského ostrova Kefalonia a je jakýmsi předměstím přístavu Sami. Do oblíbeného turistického letoviska Agia Efimia je to z obce Karavomilos necelých 8 kilometrů severním směrem.

Dovolená Karavomilos - fotografie

Protože Karavomilos přímo sousedí s přístavem Sami, je dovolená v tomto letovisku skvělým způsobem, jak prožít čas volna a odpočinku pro všechny turisty, kteří chtějí poznávat i vzdálenější okolí ostrova Kefalonia. Ze zdejšího přístavu totiž vyplouvají lodě jak na blízké ostrovy Ithaka a Lefkada, tak je odtud možné dostat se lodí též do Itálie nebo na řeckou pevninu.

Obec Karavomilos by se dala charakterizovat jako poklidnou a kromě několika tradičních taveren a pár krámků tady turisté nemohou očekávat žádnou komplexní turistickou infrastrukturu. Dovolená u moře v této části ostrova Kefalonia se tak bude líbit všem turistům, kteří si sem přiletěli užít volna stranou od hlavního turistického ruchu a jejich zájmem je vychutnat si zdejší pohody a klidu.

Dovolená Karavomilos - fotografie

Možností ke koupání je v obci Karavomilos hned několik. Většinou se jedná o menší pláže s písečným povrchem, které mají vstup do moře jen velmi pozvolný a jsou tak vhodné i pro dovolenou rodičů s malými dětmi a horších plavců. Protože Karavomilos není nijak exponovaným prázdninovým resortem, tak i když zdejší pláže nepatří k největším nejen na Kefalonii, ani uprostřed sezóny nebývají nijak přeplněné a turisté si tady vždy budou moci najít své místečko, na němž mohou prožít příjemný den u moře.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Karavomilos není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agia Efimia, Argostoli, Fiskardo, Karavados, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Karavomilos, ostrov Kefalonia

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Karavomilos jsou prezentovány v sekci Karavomilos first minute.