-

Dovolená Karavomilos - hotely

Athina Beach

Náhled objektu Athina Beach, Karavomilos, ostrov Kefalonia, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Karavomilos a na ubytování v hotelu Athina Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Ionian Emerald Resort

Náhled objektu Ionian Emerald Resort, Karavomilos, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Ionian Emerald Resort je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Karavomilos prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Dovolená Karavomilos - informace

Prázdninové středisko Karavomilos se nachází v zálivu na východním pobřeží jónského ostrova Kefalonia a je jakýmsi předměstím přístavu Sami. Do oblíbeného turistického letoviska Agia Efimia je to z obce Karavomilos necelých 8 kilometrů severním směrem.

Dovolená Karavomilos - fotografie

Protože Karavomilos přímo sousedí s přístavem Sami, je dovolená v tomto letovisku skvělým způsobem, jak prožít čas volna a odpočinku pro všechny turisty, kteří chtějí poznávat i vzdálenější okolí ostrova Kefalonia. Ze zdejšího přístavu totiž vyplouvají lodě jak na blízké ostrovy Ithaka a Lefkada, tak je odtud možné dostat se lodí též do Itálie nebo na řeckou pevninu.

Obec Karavomilos by se dala charakterizovat jako poklidnou a kromě několika tradičních taveren a pár krámků tady turisté nemohou očekávat žádnou komplexní turistickou infrastrukturu. Dovolená u moře v této části ostrova Kefalonia se tak bude líbit všem turistům, kteří si sem přiletěli užít volna stranou od hlavního turistického ruchu a jejich zájmem je vychutnat si zdejší pohody a klidu.

Dovolená Karavomilos - fotografie

Možností ke koupání je v obci Karavomilos hned několik. Většinou se jedná o menší pláže s písečným povrchem, které mají vstup do moře jen velmi pozvolný a jsou tak vhodné i pro dovolenou rodičů s malými dětmi a horších plavců. Protože Karavomilos není nijak exponovaným prázdninovým resortem, tak i když zdejší pláže nepatří k největším nejen na Kefalonii, ani uprostřed sezóny nebývají nijak přeplněné a turisté si tady vždy budou moci najít své místečko, na němž mohou prožít příjemný den u moře.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Karavomilos není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Karavados, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Karavomilos, ostrov Kefalonia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Karavomilos, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Karavomilos. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Karavomilos jsou prezentovány v sekci Karavomilos first minute.