Hotel Athina Beach, Karavomilos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Karavomilos

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 12.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení
Poloha objektu:
Menší rodinný hotel ve středisku Karavomilos. Městečko Sami s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 2 km. Letiště cca 40 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, trezor za poplatek, vnitřní a venkovní bar, společenská místnost s TV, venkovní terasa s posezením, v sousedním hotelu Ionian Emerald lze využívat bazén s terasou, lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, trezor, TV/sat., individuální klimatizace, lednička, balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnost zábavy v nedalekém středisku Sami.

Stravování:
Kontinentální snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž cca 40 m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.
Poloha objektu
městečko Sami je příjemným místem, pro Kefalonii až v netypicky rovinaté krajině, a důležitým přístavem ve stejnojmenném zálivu a výborným výchozím bodem pro podnikání výletů na velmi atraktivní místa ostrova nebo na blízkou Ithaku. Hotel Athina se nachází v Karavomilos, vesničce vzdálené jen 2 km od Sami, kam se dá dojít i procházkou. V blízkém okolí hotelu najdete tavernu i několik obchodů.

Popis objektu
menší rodinný hotel nabízí příjemné ubytování v pokoji pro 2 až 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (většina se sprchou), klimatizací, trezorem, malou lednicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Vybavení
recepce, internet/WiFi, vnitřní bar a venkovní bar, TV místnost, terasa s posezením, místnost k podávání snídaní. WiFi je v části recepce a baru zdarma.

Stravování
jen rozšířené kontinentální snídaně ve formě bufetu.

Sport a zábava
V sousedním hotelu Ionian Sea Emerald, patřícím stejné rodině, je možné využívat venkovního bazénu, kde jsou k dispozici lehátka i slunečníky zdarma.

Poloha
městečko Sami je příjemným místem, pro Kefalonii až v netypicky rovinaté krajině, a důležitým přístavem ve stejnojmenném zálivu a výborným výchozím bodem pro podnikání výletů na velmi atraktivní místa ostrova nebo na blízkou Ithaku. Hotel Athina se nachází v Karavomilos, vesničce vzdálené jen 2 km od Sami, kam se dá dojít i procházkou. V blízkém okolí hotelu najdete tavernu i několik obchodů. Na oblázkovou, místy písčito-oblázkovou pláž je to jen asi 30 m, lehátka a slunečníky jsou hotelem zajištěny zdarma.

Vybavení
recepce, internet/WiFi, vnitřní bar a venkovní bar, TV místnost, terasa s posezením, místnost k podávání snídaní. V sousedním hotelu Ionian Sea Emerald, patřícím stejné rodině, je možné využívat venkovního bazénu, kde jsou k dispozici lehátka i slunečníky zdarma.

Ubytování
menší rodinný hotel nabízí příjemné ubytování v pokoji pro 2 až 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (většina se sprchou), klimatizací, trezorem, malou lednicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Informace o stravování
Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu (pečivo, máslo, med, marmeláda, jogurt, šunka, sýr, vejce, sladké pečivo, cereálie, ovocný kompot, zelenina)


Doporučení pořadatele
Sami – Karavomilos a hotel či studia Athina můžeme doporučit všem věkovým kategoriím, párům i rodinám s dětmi. Blízké okolí nabízí spoustu možností k aktivnímu prožití dovolené, ať už se vydáte k jeskyni Drogarati či k jezeru Melissani, nebo trajektem na nedaleký ostrov Ithaka. Koupání je zde příjemné, výhodou jsou lehátka a slunečníky zdarma na pláži a také možnost využívat bazén v sousedním hotelu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Karavomilos

Hotel Athina Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Karavomilos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Karavomilos: Ionian Emerald Resort.