-

Dovolená Lassi - hotely

Anna

Náhled objektu Anna, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lassi a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Anna budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Lassi

Náhled objektu Lassi, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Lassi je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Lassi prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Poseidon

Náhled objektu Poseidon, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do studia nebo apartmánu Poseidon, kde si můžete v resortu Lassi na Kefalonii bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Zacharula

Náhled objektu Zacharula, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Lassi, kde se nachází Penzion Zacharula, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Kefalonii vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Lassi - informace

Prázdninové středisko Lassi v jihozápadní části jónského ostrova Kefalonia se nalézá jen nedaleko hlavního města Argostoli a na ostrově platí za poměrně rušné a zejména mezi mladšími ročníky oblíbené letovisko. Na ostrově Kefalonia patří Lassi k vůbec nejoblíbenějším turistickým resortům a díky blízkosti k mezinárodnímu letišti, které odsud leží jen asi 5 kilometrů směrem na jih, se tady bude letní dovolená líbit i turistům, kteří neradi absolvují dlouhé transfery jak při příletu, tak i při odletu ze své dovolené.

Dovolená Lassi - fotografie

Nabídka ubytováním v Lassi je pestrá a turisté mohou vybírat, zda budou bydlet v cenově výhodných penzionech či apartmánech, a nebo svou dovolenou v Řecku prožijí v některém ze zdejších dobře vybavených hotelů s prvotřídními službami. V Lassi se též podařilo zkombinovat dobrou turistickou vybavenost, kterou lze očekávat v nejrůznějších střediscích na řeckých ostrovech, s poměrně klidnou atmosférou.

Turisté tady budou moci zajít do celé řady tradičních taveren a restaurací na něco dobrého jak z vyhlášené středomořské kuchyně, tak také na jídla, na něž jsou zvyklí ze svých domovin. K dispozici je též několik obchodů a obchůdků s nejrůznějším zbožím včetně suvenýrů. Turisté, kteří se rádi baví i po setmění, si pak budou moci v Lassi zatancovat při typické řecké noci.

Dovolená Lassi - fotografie

Díky blízkosti Lassi k hlavnímu městu ostrova Kefalonia Argostoli se budou moci ti z turistů, kteří se chtějí bavit i po západu slunce a rádi navštěvují nejrůznější zábavní podniky, vydat ať už pěšky, taxíkem či zdejší hromadnou dopravou, právě do Argostoli. Po západu slunce tady totiž otvírá celá řada barů, diskoték, nočních a tanečních klubů a dalších zábavních podniků, které se budou starat o zábavu až do pozdních ranních hodin.

I turisté, kteří si přijeli do Lassi hlavně odpočinout a rádi tráví večerní čas procházkami podél pobřeží, si tady přijdou na své. Pláže jsou tu totiž hned dvě a jejich povrch tvoří jemný zlatavý písek, který se svažuje jen pozvolna do průzračných čistých vod Jónského moře. Dovolená v Lassi je tak skvělým způsobem, jak prožít prázdniny, i pro rodiče malých dětí.

Pláže v Lassi jsou dobře turisticky vybavené a nechybí možnost pro jejich návštěvníky zapůjčit si plážová lehátka a slunečníky. Blízkost stánků s rychlým občerstvením se pak postará o to, že komu by na pláži vyhládlo, má to k rychlému občerstvení skutečně jen pár kroků. Aktivní jedinci mohou v Lassi vyzkoušet nejrůznější vodní a plážové sporty a k dispozici jsou zde půjčovny nejrůznějšího sportovního náčiní a potřeb.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Lassi není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agia Efimia, Argostoli, Fiskardo, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Lassi, ostrov Kefalonia

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Lassi jsou prezentovány v sekci Lassi first minute.