-

Dovolená Lassi - hotely

Lorenzo

Náhled objektu Lorenzo, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lassi a na ubytování v hotelu Lorenzo budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Zacharula

Náhled objektu Zacharula, Lassi, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Penzion Zacharula je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Lassi prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Dovolená Lassi - informace

Prázdninové středisko Lassi v jihozápadní části jónského ostrova Kefalonia se nalézá jen nedaleko hlavního města Argostoli a na ostrově platí za poměrně rušné a zejména mezi mladšími ročníky oblíbené letovisko. Na ostrově Kefalonia patří Lassi k vůbec nejoblíbenějším turistickým resortům a díky blízkosti k mezinárodnímu letišti, které odsud leží jen asi 5 kilometrů směrem na jih, se tady bude letní dovolená líbit i turistům, kteří neradi absolvují dlouhé transfery jak při příletu, tak i při odletu ze své dovolené.

Dovolená Lassi - fotografie

Nabídka ubytováním v Lassi je pestrá a turisté mohou vybírat, zda budou bydlet v cenově výhodných penzionech či apartmánech, a nebo svou dovolenou v Řecku prožijí v některém ze zdejších dobře vybavených hotelů s prvotřídními službami. V Lassi se též podařilo zkombinovat dobrou turistickou vybavenost, kterou lze očekávat v nejrůznějších střediscích na řeckých ostrovech, s poměrně klidnou atmosférou.

Turisté tady budou moci zajít do celé řady tradičních taveren a restaurací na něco dobrého jak z vyhlášené středomořské kuchyně, tak také na jídla, na něž jsou zvyklí ze svých domovin. K dispozici je též několik obchodů a obchůdků s nejrůznějším zbožím včetně suvenýrů. Turisté, kteří se rádi baví i po setmění, si pak budou moci v Lassi zatancovat při typické řecké noci.

Dovolená Lassi - fotografie

Díky blízkosti Lassi k hlavnímu městu ostrova Kefalonia Argostoli se budou moci ti z turistů, kteří se chtějí bavit i po západu slunce a rádi navštěvují nejrůznější zábavní podniky, vydat ať už pěšky, taxíkem či zdejší hromadnou dopravou, právě do Argostoli. Po západu slunce tady totiž otvírá celá řada barů, diskoték, nočních a tanečních klubů a dalších zábavních podniků, které se budou starat o zábavu až do pozdních ranních hodin.

I turisté, kteří si přijeli do Lassi hlavně odpočinout a rádi tráví večerní čas procházkami podél pobřeží, si tady přijdou na své. Pláže jsou tu totiž hned dvě a jejich povrch tvoří jemný zlatavý písek, který se svažuje jen pozvolna do průzračných čistých vod Jónského moře. Dovolená v Lassi je tak skvělým způsobem, jak prožít prázdniny, i pro rodiče malých dětí.

Pláže v Lassi jsou dobře turisticky vybavené a nechybí možnost pro jejich návštěvníky zapůjčit si plážová lehátka a slunečníky. Blízkost stánků s rychlým občerstvením se pak postará o to, že komu by na pláži vyhládlo, má to k rychlému občerstvení skutečně jen pár kroků. Aktivní jedinci mohou v Lassi vyzkoušet nejrůznější vodní a plážové sporty a k dispozici jsou zde půjčovny nejrůznějšího sportovního náčiní a potřeb.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Lassi není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.