Hotel Lorenzo, Lassi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lassi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Lorenzo - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Informace o ubytování
2 lůžka snídaně

Poloha
Budova hotelu se nalézá v mírném svahu přímo v centru letoviska Lassi, které je vzdálené asi 2 kilometry od hlavního města Argostoli, kam se lze dostat pěšky, taxíkem nebo městským autobusem. V dosahu hotelu je řada taveren, supermarketů, barů a restaurací. Na krásnou pláž Mediterrane, s bílým pískem, se od hotelu dostanete snadno asi za 5 minut po místní komunikaci (nejedná se o hlavní silnici), dále po betonovém chodníčku a schodech. Z pláže je výhled na břehy poloostrova Palliki. V blízkém okolí jsou další nádherné pláže letoviska Lassi.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou v prvním patře a jsou vybaveny sprchou, WC, TV, telefonem, fénem, ledničkou, klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Výhled z balkónů nebo teras je do zahrady nebo do hor.

Vybavení a služby hotelu
Recepce, společenská místnost, krásný venkovní bazén s prostornou terasou vybavenou lehátky a slunečníky, bar u bazénu, biliár, Wi-Fi ve veřejných prostorách, stolní tenis. U hotelu je parkoviště.

Stravování
Mírně rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu v hotelové restauraci. Součástí bufetové snídaně je kromě kontinentálního základu např. jogurt, ovoce, zelenina, šunka nebo sýr.

Shrnutí
Ubytování ve velmi atraktivní lokalitě, mimo přímý dosah hlavní komunikace, se snadným přístupem k pláži a do centra Lassi. Hotelový areál obklopený udržovanými zahradami v tradičním řeckém stylu s domácí atmosférou je pro hosty ideálním místem k odpočinku.

Vzdálenosti
od centra Lassi: cca 50 m od pláže Mediterranee: cca 300 m
Poloha
menší, rodinný a pečlivě vedený hotel Lorenzo má výhodnou polohu nedaleko krásných pláží – nejbližší písčitá pláž u hotelu Mediterrané je vzdálena jen asi 150 m, Paleostafida – Antonio Beach cca 300 m, Makris Gialos cca 400 m. Od pěkného a živého centra Lassi s tavernami, obchody a kavárnami je vzdálen jen 100 m. Nedaleko je také zastávka autobusu, jímž se můžete dopravit do asi 6 km vzdáleného Argostoli.

Vybavení
recepce, WiFi, restaurace, hlavní bar, společenská místnost, pokojový servis, sluneční terasa, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bar/ snack bar u bazénu, biliár, stolní tenis, pěkná zahrada plná stromů a květinových záhonů.

Ubytování
studio pro 2 až 3 osoby, 1ložnicový apartmán, 2ložnicový apartmán a rodinný pokoj. Všechny typy ubytování jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, SAT/TV, telefonem, balkonem či terasou.

Doporučení pořadatele
Kosmopolitní a živé letovisko Lassi nabízí spoustu možností k procházkám, k nákupům, k posezení a k výbornému obědu či večeři v některé ze znamenitých taveren. V hotelu vládne přátelská atmosféra, jako doma se tu cítí hlavně hosté z Velké Británie či Německa, kteří se sem opakovaně vrací. Hotel má všechna pro ke strávení příjemné dovolené za výhodnou cenu. Vzhledem k jednoduššímu stylu vybavení pokojů doporučujeme méně až středně náročným klientům.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lassi

Hotel Lorenzo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lassi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lassi: Anna, Lassi, Mediterranee, Zacharula.