Hotel Mediterranee, Lassi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lassi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Mediterranee - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Je zde restaurace, bar a pokojová služba. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Z některých pokojů je hezký výhled na moře. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na prosluněné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například tenis, volejbal a spa.

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Copyright GIATA GmbH.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lassi

Hotel Mediterranee není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lassi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lassi: Anna, Lassi, Poseidon, Zacharula.