Studio / Apartmán Avithos Resort, Lassi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lassi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní

Poloha
Malý komplex je postaven v osobitém kefalonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svoronata je vzdálena asi 30 minut.

Ubytování
Ubytování je moderní a splní očekávání i náročných klientů. Jednotlivé vilky a pavilóny jsou postaveny v dobře udržované zahradě plné středomořské a subtropické květeny. Studia jsou pro dvě osoby, apartmány pro tři osoby (dvoulůžková ložnice a rozkládací gauč v kuchyňské části), mezonetové apartmány až pro pět osob (dvě lůžka a rozkládací gauč v mezipatře a dva rozkládací gauče v přízemní části) . Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky, mikrovlnné trouby), klimatizací, sejfem, DVD, TV, telefonem, fénem, terasou nebo balkónem. Naleznete zde bary, recepci, bazén včetně dětského bazénu, malý obchod, internet a parkoviště.

Shrnutí
Krásné ubytování na ostrově Kefalonie poskytuje dostatek soukromí a bude vyhovovat i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti
od pláže Megali Petro: cca 750 m. od pláže Avithos Beach: cca 1,2 km. od vesničky Svoronata: cca 2 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lassi

Studio / Apartmán Avithos Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lassi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lassi: Anna, Lassi, Mediterranee, Zacharula.