Vila / Chata Apolafsi, Lixouri

Typ ubytování Vila / Chata

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lixouri

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
vily Fedra, Filomira, Filira 3 ložnice (až pro 8 osob) bez stravování

Poloha
Luxusní vily stojí nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vily stojí jen pár desítek metrů od hotelu Apolafsi a hosté tak mohou využít veškeré jeho služby. Mohou si tak například dopřát vynikající kuchyni taverny hotelu Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá přírodní písečná pláž, kde je malé středisko vodních sportů zaměřené na plachtění, je pod hotelem Apolafsi. V blízkém okolí jsou další divoké pláže a také pláž Lepeda jenž je vzdálena asi 15 minut chůze. Obchody, taverny, restaurace, bary a další služby jsou v městečku Lixouri vzdáleném asi 1 kilometr.

Ubytování
Luxusní vily mají téměř 130 m2 obytné plochy. Jsou jednopatrové, prostorné, vzdušné a z prostorných balkónů mají okouzlující výhled na moře a okolní hory. V přízemí je vždy velmi dobře a moderně vybavená obytná kuchyň, naleznete zde sporák, myčku nádobí a velkou lednici s mrazákem a dalšími elektrospotřebiči. Vily mají klimatizaci a internetové připojení. Vila Fedra Vila má tři dvoulůžkové ložnice, jedna (dvě lůžka) je v přízemí a dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je v rustikální stylu. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila má terasu a bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky. Vila Filomira Vila má tři dvoulůžkové ložnice, dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v přízemí a jedna (manželské lůžko) je v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je ve stylu Ludvíka XV.. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou a terasou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila má bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky. Vila Filira Vila má tři dvoulůžkové ložnice, dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v přízemí a jedna (manželské lůžko) je v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou a terasou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila nemá bazén, lze využívat bazén hotelu Apolafsi.

Shrnutí
Ubytování splňuje ty nejnáročnější představy o dokonalém ubytování. Romantické představy pak naplní okouzlující výhled na moře. Velkou výhodou je blízkost moře a pláží, a také servis hotelu Apolafsi, který je vzdálen asi 70 m.

Vzdálenosti
od pláže: cca 120 - 150 m. od Lixouri: cca 1 km. od pláže Lepeda: cca 1 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lixouri

Vila / Chata Apolafsi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lixouri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lixouri: Apolafsi, Nana, Poseidon, Sea Breeze, Summery, Zoi.