-

Dovolená Lourdas - hotely

Milos

Náhled objektu Milos, Lourdas, ostrov Kefalonia, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lourdas a na ubytování v hotelu Milos budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Water Side

Náhled objektu Water Side, Lourdas, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Penzion Water Side je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Lourdas prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Dovolená Lourdas - informace

Prázdninové středisko Lourdas se nalézá v jižní části jónského ostrova Kefalonia a asi 6 kilometrů západně od centra městečka leží Karavados. Z mezinárodního letiště na ostrově je to do Lourdas vzdušnou čarou necelých 20 kilometrů a vzhledem k dobrému dopravnímu spojení mohou turisté počítat pouze s něco málo přes půl hodiny trvajícím transferem.

Dovolená Lourdas - fotografie

Letovisko Lourdas by se dalo charakterizovat jako velmi poklidném a zdejší ubytovací kapacity vyrostly zejména podél dlouhé písečné pláže. Ta se táhne v délce více než jednoho kilometru od malého přístavu v západní části Lourdas až ke skalnatému pobřeží na východě.

Protože vesnička Lourdas leží stranou hlavního turistického ruchu, její návštěvníci tady nemohou očekávat nějak velkou turistickou vybavenost. K návštěvě zve několik málo tradičních taveren a restaurací, nabízejících jak typicky řecká jídla, tak i jídla čistě kontinentální kuchyně. Turisté mohou nakupovat v několika malých krámcích, ale tím turistická infrastruktura v Lourdas končí.

Dovolená Lourdas - fotografie

Nabídka ubytování je však poměrně pestrá a převažují tady cenově výhodné apartmány, ale i tak mohou turisté bydlet v Lourdas též v komfortně zařízených hotelích s plným servisem.

Hlavním důvodem, proč však turisté cestují právě do Lourdas, je již zmiňovaná pláž. Ta se noří do příjemně prohřátých a průzračně čistých vod Jónského moře jen pozvolna a tak do Lourdas často cestují rodiče se svými ratolestmi, aby tady prožili příjemnou letní dovolenou a nemuseli se obávat pustit své děti samotné do vody.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Lourdas není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Fiskardo, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Lourdas, ostrov Kefalonia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Lourdas, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Lourdas.