Hotel Milos, Lourdas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lourdas

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
na našem trhu dnes již velmi známá a oblíbená studia Milos jsou obklopena bujnou vegetací. Je odtud krásný výhledem na moře (překrásné jsou západy slunce), studia se nacházejí v letovisku Lourdas, jen cca 50 m od moře (vzdušnou čarou) a přibližně 100 m od nejbližšího minimarketu. Letovisko Lourdas je velice klidné, silnička od pláže se klikatí do kopce směrem k hlavní silnici spojující hlavní město s dalšími letovisky podél pobřeží. Nad vesničkou se tyčí vysoké kopce. Lourdas nabízíme těm, kdo touží po klidu a krásné přírodě, je to tiché místo i v plné sezóně. K objevování ostrova, dalších letovisek a pláží vřele doporučujeme pronájem auta alespoň na 2-3 dny. V sezóně 2016 v letovisku Lourdas nebyl žádný bankomat /ty jsou na místním letišti, v Argostoli (6x), Porosu (1x), Skale (1x), Lixouri (5x) a Sami (2x)/.

Popis objektu
2lůžková studia s přistýlkou pro 1 dítě nebo dospělou osobu mají klimatizaci, TV, trezor, wifi připojení (signál není příliš silný a může uvnitř studia vypadávat), koupelnu se sprchovým koutem, WC, kuchyňský kout s chladničkou, vařičem, toustovačem a rychlovarnou konvicí. Balkón s částečným výhledem na moře nebo zahrady. Přistýlka je rozkládací lůžko. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Poznámka k ubytování: vybavení kuchyňky: rychlovarná konvice, toustovač, hrnec, pánev, příbory, talíře, hrnky, skleničky, ostrý nůž na krájení. Studio je vybaveno také sušákem na prádlo. Vezměte si s sebou: utěrky, prostředek na mytí nádobí, houbičky na nádobí.

Vybavení
wifi v areálu zdarma. Zahrada a parkoviště.

Stravování
bez jídla. Vlastní vaření.

Sport a zábava
bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 5-6€/set/den).

Výhody
klidné a čisté prostředí

Poloha
studia Milos obklopená bujnou vegetací a s výhledem na moře se nacházejí v letovisku Lourdas, jen 50 m od moře (vzdušnou čarou), od pláže 150 m, přibližně 100 m od nejbližšího minimarketu. Letovisko Lourdas je velice klidné, silnička od pláže se klikatí do kopce směrem k hlavní silnici spojující hlavní město s dalšími letovisky podél pobřeží. Nad vesničkou se tyčí vysoké kopce, pláž je zde rozlehlá, oblázkovo-písčitá, s pozvolným vstupem do vody, v létě velmi oblíbená. Pláž je na některých místech organizovaná, lehátka a slunečníky jsou za poplatek, jinde přírodní. Podél pláže je několik taveren a restaurací. Lourdas nabízíme těm, kdo touží po klidu a krásné přírodě, je to tiché místo i v plné sezóně. K objevování ostrova, dalších letovisek a pláží vřele doporučujeme pronájem auta alespoň na 2-3 dny.
Vybavení
bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, WiFi, zahrada, parkoviště.


Ubytování
2lůžková studia s přistýlkou pro 1 dítě nebo dospělého mají klimatizaci, TV, trezor, WiFi připojení (signál není příliš silný a může uvnitř studia vypadávat), koupelnu se sprchovým koutem/WC, kuchyňský kout s lednicí, vařičem, toustovačem a rychlovarnou konvicí, balkon s částečným výhledem na moře nebo do zahrady. Přistýlka je rozkládací lůžko. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.


Doporučení pořadatele
Studia Milos se stala oblíbeným dovolenkovým místem našich klientů. Prostorné, příjemně zařízené a dobře vybavené ubytování pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Ze studií a od bazénu je krásný výhled na moře, nachází se v blízkosti pláže i taveren. Letovisko Lourdas je velmi klidné místo k pobytu, ideální místo pro odpočinek bez ruchu velkých letovisek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lourdas

Hotel Milos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lourdas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lourdas: Water Side.