Hotel Cephalonia Palace, Osada Xi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo osada Xi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 22.870 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
velmi příjemný hotelový areál zasazený do zeleně se nachází v klidné malé osadě Xi, asi 6 km od centra letoviska Lixouri s obchody, tavernami a bary. Před hotelem je autobusová zastávka (pravidelná doprava cca 2x denně v hlavní sezóně do Lixouri), letiště je cca 46 km. V okolí hotelu jsou 2 taverny, kavárna, na cestě směrem do Lixouri 2 bary s živou hudbou. Lékárna a nejbližší bankomat se nachází přímo v Lixouri. Při transferu z letiště do hotelu se využívá přejezd trajektem z Argostoli do Lixouri (přejezd trvá asi 20 minut).

Popis objektu
hotel má celkem 197 klimatizovaných 2lůžkových pokojů s 1 přistýlkou pro dítě nebo dospělou osobu; omezený počet rodinných pokojů s palandou (pouze pro děti). Pokoje s palandou jsou situovány ve sníženém přízemí s výhledem do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou a sprchou nebo sprchový kout, WC, TV se satelitním příjmem, telefon, fén, trezor (může být na pokoji nebo v recepci), chladničku, balkón či terasu. Pokoje stranou k moři (částečný či postranní výhled) jsou za příplatek (nelze u rodinného pokoje). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
komplex nabízí vstupní halu s recepcí, internetový koutek (za poplatek), restauraci, hlavní bar, bar a snackbar u bazénu, bar a ? la carte restauraci u pláže, místnost s TV, minimarket, velká konferenční místnost. Zahrada, parkoviště. Osušky k bazénu a na pláž - půjčují se na recepci, skládá se vratný depozit cca 5€/osuška. Wifi zdarma 1 hodina/den v prostorách recepce a recepční haly.

Stravování
formou ALL INLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
ALL INCLUSIVE PLUS ZAHRNUJE:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive plus jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Plná penze (snídaně, obědy a večeře) formou bufetu (nápoje u jídel během oběda a večeře - točené pivo, víno, minerální voda, limonády ze samoobslužných automatů)
Lehké občerstvení (11:00-18:00) ve snack baru u bazénu (např. minisendviče, sýrové či špenátové pečivo, zmrzlina- kopečková)
odpolední kávu se zákusky (15:00-18:00)
Neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů v hlavním baru (18:00-23:00), v baru u bazénu (10:00-23:00)
Zahrnuté nápoje: bílé a červené víno, místní točené pivo, vybrané druhy alkoholu a koktejlů místní výroby, voda, koncentrované džusy, sycené limonády, filtrovaná a instantní káva
Upozorňujeme, že konzumace v plážovém baru není v ceně all inclusive
Konzumace po 23:00 se hradí extra
Poznámka: Dress-code: s ohledem na zajištění bezpečnosti a zdraví všech klientů hotelu a pro udržení jeho úrovně žádá vedení hotelu klienty, aby ve veřejných prostorách hotelu nenosili mokré oblečení či plavky a během večera se zdrželi nošení nevhodného oděvu, zejména v restauraci (plážové oblečení, šortky, tílka, žabky).
Možnosti zajištění bezlepkové stravy - nutné vyžádat předem v CK.

Sport a zábava
velký bazén, malý dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, tenisový kurt a stolní tenis (doporučujeme vlastní pálky/rakety/míčky), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami, dětský klub (červen-srpen, obvykle české animace). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den).

Výhody
chutná strava

Poloha
hotelový areál se nachází v malé osadě Xi u krásné dlouhé pláže s vyhlášeným červeným pískem (vzdálenost od bazénu přes areál hotelu až k pláži je 100 m), asi 6 km od centra letoviska Lixouri s obchody, tavernami a bary, před hotelem je autobusová zastávka (pravidelná doprava cca 2× denně do Lixouri, v hlavní sezóně), 46 km od letiště. V okolí hotelu jsou 2 taverny, kavárna, na cestě do Lixouri 2 bary s živou hudbou. Lékárna a nejbližší bankomat se nachází v Lixouri.Vybavení
komplex nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, hlavní bar, bar u bazénu, bar a a la carte restauraci u pláže, místnost s TV, tenisový kurt a stolní tenis (doporučujeme vlastní pálky/rakety/míčky), velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén, minimarket, velkou konferenční místnost, dětský klub, dětské hřiště, parkoviště. Služba pronájmu osušek k bazénu a na pláž - vyžaduje se na recepci, skládá se vratná kauce 5 EUR/osuška.


Ubytování
hotel má celkem 197 klimatizovaných 2lůžkových pokojů s 1 přistýlkou pro dítě či dosp. osobu, omezený počet rodinných pokojů s palandou (jen pro děti). Pokoje s palandou jsou situovány ve sníženém přízemí s výhledem do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor (může být na pokoji nebo v recepci), ledničku, balkon či terasu. Pokoje stranou k moři (částečný či postranní výhled) jsou za příplatek (nelze u rodinného pokoje). Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu (nápoje u jídel během oběda a večeře - točené pivo, víno, minerální voda, limonády ze samoobslužných automatů), lehké občerstvení (11.00-18.00 hod.) ve snack baru u bazénu (např. minisendviče, sýrové či špenátové pečivo, zmrzlina), odpolední káva se zákusky (15.00-18.00 hod.), neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů v hlavním baru (18.00-23.00 hod.), v baru u bazénu (10.00-23.00 hod.).
All inclusive nápoje: bílé a červené víno, místní točené pivo, vybrané druhy alkoholu a koktejlů místní výroby, voda, koncentrované džusy, sycené limonády, filtrovaná a instantní káva.
Po skončení all inclusive ve 23.00 hod. je možné si objednat nápoje dle platného nápojového lístku.


Doporučení pořadatele
Na ostrově Kefalonia najdete jen několik hotelů nabízejících koncept all inclusive, Cephalonia Palace je tedy tou správnou volbou, hledáte-li právě tyto služby. A nejen proto! V tomto hotelu je pro vaše děti připraven pestrý program v klubu Firáček. Díky zahradě, bazénům, krásné písčité pláži a v neposlední řadě díky klidnému okolí hotelu se tu bude líbit rodinám s dětmi i párům všech věkových kategorií.

Další ubytovací kapacity v letovisku osada Xi

Hotel Cephalonia Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku osada Xi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska osada Xi: Apollonion Resort & Spa, Lito, Sofia.