Studio / Apartmán Chloe, Osada Xi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo osada Xi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravování

Poloha
Dvě vilky stojí na samotě u moře. Pod vilkami je krásná písečná pláž s červeným pískem Mega Lakos. Asi 350 m po užší komunikaci se dostanete do malé osady, kde je taverna. Pokud se vydáte po pláži směrem k vesničce a překonáte vodou útes, dostanete se na pláž Xi, kde jsou další možnosti stravování a kde si můžete nakoupit. V bezprostřední blízkosti vilek je malý stylový bar, který v hlavní sezóně nabízí nápoje, saláty, vařená jídla a další občerstvení.

Ubytování
Studia a apartmán jsou vzdušné a prostorné s krásným výhledem na moře. Dvoulůžková studia mají možnost buď jedné přistýlky (pevné lůžko) nebo dvou přistýlek (pro děti do 12 let). Apartmán má jednu ložnici se třemi lůžky a obytnou kuchyň s dalším lůžkem. Studia a apartmán jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), Wi-Fi, TV a klimatizací. V domě jsou moskytiéry a venkovní stahovací rolety. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Na trávníku před domem i na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).

Shrnutí
Doporučujeme všem, kteří hledají o dovolené klid, soukromí i na pláži a především romantiku neobvyklých míst. Využijte speciální cenovou nabídku pronájmu auta na celou dobu pobytu - detaily v ceníku.

Vzdálenosti
od pláže: cca 20 - 50 m. od města Lixouri: cca 6 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku osada Xi

Studio / Apartmán Chloe není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku osada Xi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska osada Xi: Apollonion Resort & Spa, Cephalonia Palace, Lito, Sofia.