Hotel Oceanis, Poros

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Poros

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Menší, rodinný hotel ve svahu s výhledem na přístav. Centrum malebného městečka Poros s obchody, tavernami, bary a živějším přístavem cca 1000 m. Hlavní město ostrova Argostoli a letiště cca 38 km.

Vybavení hotelu:
2 budovy, 16 pokojů, recepce, restaurace. Venku bazén, bar u bazénu, terasa na opalování s lehátky a slunečníky zdarma, parkoviště.

Vybavení pokojů:
DRSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Výhled moře. DRSVS: viz. DRSV, prostornější

Zábava:
Možnosti zábavy v blízkém letovisku Poros.

Stravování:
Snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž v letovisku Poros cca 1000 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: pronájem kol, kulečník, stolní tenis

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty:
Nedoporučujeme klientům se sníženou pohyblivostí. V areálu hotelu mnoho schodů.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Oceanis se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v rybářské vesnici Poros kousek od přístavu. Mnoho původních rybářských domků bylo zcela zničeno během zemětřesení roku 1953. V okolí se nachází velké množství pláží a zátok. Vzdálenost od letiště 38 kilometrů.

Popis hotelu
Menší hotel je vystavěn ve svahu s výhledem na přístav, protější stranu zátoky se zalesněnými svahy a pláž.

Pláž & Bazény
bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky bez poplatku, oblázková pláž cca 1000 m od hotelu, další pláže a zátoky v okolí, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
restaurace kde je podávaná snídaně, bar, bazén, parkoviště

Ubytování
dvou a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, malá lednička, telefon, SAT/TV, balkón

Stravování
snídaně

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled na mořePokoj s výhledem na moře, dvoulůžko, koupelna s WC, balkón, obsazenost 2 osoby.Dvoulůžkový pokoj superior výhled na mořePokoj s výhledem na moře, dvoulůžko s možností přistýlky formou rozkládací pohovky, koupelna s WC, balkón, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Třílůžkový pokoj superiorPokoj s dvoulůžkem a standardním lůžkem, koupelna s WC, balkón, obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kefalonia- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta,základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
transfery

First minute
Právě dnes SLEVA až 8,3%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.5.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Poros

Hotel Oceanis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Poros se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Poros: Kalypso.