Hotel Asteris, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 13.820 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení
Poloha objektu:
Hotel postaven v kopci nad mořem. Letovisko Skala s obchody, tavernami, kavárnami a bary cca 4 km, hlavní město ostrova Argostoli a letiště cca 40 km. Zdarma hotelový minibus do centra letovska Skala.

Vybavení hotelu:
9 budov, vstupní hala s recepcí, směnárna, TV koutek, restaurace, bary, venkovní bazén s terasou na slunění, lehátka se slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů:
DRSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, výhled moře. STSV: viz. DRSV, vybavená kuchyňka APSV: viz STSV, oddělená ložnice

Zábava:
Možnost zábavy v nedalekém centru městečka Skala. Doprava zdarma několikrát denně hotelovým minibusem.

Stravování:
Bez stravy. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu a večeře formou menu.

Sportovní vyžití:
Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 3 km v letovisku Skala. Doprava denně hotelovým minibusem na pláž ve středisku Skala zdarma.

Pro děti:
Za poplatek: kulečník Zdarma: šachy

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání).

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Asteris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Apostolata Island Resort & Spa, Mareblue Apostolata Resort & Spa, Porto Skala, Summer Sun, Tesoro Blu & Spa.