Hotel Mareblue Apostolata Resort & Spa, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 18.220 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení
Poloha objektu:
Komplex několika budov ve svahu s krásným výhledem na moře leží na jihovýchodním pobřeží ostrova. Vesnice Skala s příjemnou řeckou atmosférou s možností nákupů, příjemného posezení i noční zábavy cca 4 km od hotelu. Autobusová zastávka přímo před hotelem. Hlavní město ostrova Argostoli a letiště cca 47 km.

Vybavení hotelu:
Celkem 166 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, společenská a konferenční místnost, hlavní restaurace s venkovní terasou, bary, 2 `a la carte restaurace, venkovní bazén s mořskou vodou a terasou na slunění, lehátka se slunečníky u bazénu zdarma, osušky.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz. DR, opticky oddělená místnost

Zábava:
Hotel pořádá několikrát týdně večerní animační program. Možnost zábavy také v nedalekém středisku Skala.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení stravy all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo pod hotelem možnost slunění na několika plošinách s přístupem do moře po schůdcích (přístup k plošinám z kopce). Lehátka a slunečníky zdarma. Hotel také pořádá několikrát denně transfer na písečnou pláž do 4 km vzdáleného střediska Skala.

Program All Inclusive:
Dětský bazén s mořskou vodou, mini klub (4-12 let), dětské hřiště, animační program.

Přístup na Internet:
Zdarma: vnitřní bazén, sauna, pára Za poplatek: široký výběr masáží a relaxačních procedur

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Odpolední snack, káva, čaj a zákusky Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–01.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Mareblue Apostolata Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Asteris, Porto Skala, Starlight, Summer Sun, Tesoro Blu & Spa.