Hotel Myrina Bay, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Myrina Bay - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha
hotel se nachází 3 km od známého a rušného letoviska Skala, v místě zvaném Skala Mounda, v malebném zálivu Mounda Bay. Tato lokalita je chráněným místem, želvy Caretta caretta zde kladou svá vejce. Rodinný hotelový komplex je obklopen přírodou, pěstěnou zahradou, která pozvolna přechází v jednu z nejnádhernějších pláží ostrova, nenarušenou turistickým ruchem. Do letoviska Skala je možné se dopravit taxi, k prozkoumání ostrova doporučujeme pronájem auta na několik dní. Část pláže je vybavena lehátky a slunečníky, které je možné si za poplatek pronajmout (provoz slunečníků a lehátek na pláži může být přerušen v období kladení vajec).Vybavení
komplex se skládá ze 3 samostatných malých budov, ve kterých je celkem 30 pokojů. Součástí hotelu je velká zahrada, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar, bar u bazénu, dětské hřiště, parkoviště. V recepci je možný pronájem trezoru (zdarma). V hotelu jsou k dispozici 2 automatické pračky, kde si hosté hotelu mohou za poplatek vyprat prádlo (v poplatku je zahrnut prací prášek a aviváž).


Ubytování
velmi prostorné, příjemně a stylově zařízené pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou, kde je možné připravovat základní jednoduché pokrmy, koupelnou s WC (sprcha), klimatizací (za poplatek), jídelním stolem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou s alespoň částečným výhledem na moře. Pokoje mají 3 standardní lůžka a pohovku. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Informace o stravování
Snídaně: rozšířená kontinentální formou bufetu (chléb, sladké pečivo, sýr, salám, vejce, cereálie, máslo, med, marmeláda, džus, čaj, káva, mléko)
Obědy: výběr z menu
Večeře: výběr z menu

Doporučení pořadatele
Elegantní rodinný hotel na úžasném a klidném místě v zahradě, přímo u dlouhé písčité pláže. Příroda, šumění moře, klid a příjemná atmosféra budou provázet vaši dovolenou. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Myrina Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Asteris, Mareblue Apostolata Resort & Spa, Porto Skala, Starlight, Summer Sun, Utopia Resort and Spa.