Hotel Porto Skala, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava Polopenze, Plná penze, All inclusive

Ceny za osobu od 15.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 18%

Vybavení
Poloha objektu:
Jednopodlažní vilky postavené v mírném kopci nad mořem. Letovisko Skala s obchody, tavernami, kavárnami a bary cca 3 km, hlavní město ostrova Argostoli a letiště cca 50 km. Zastávka autobusu u hotelu.

Vybavení hotelu:
74 vkusně zařízených pokojů v klasickém řeckém stylu ve vilkách v zahradě. Vstupní hala s recepcí, směnárna, menší obchodní arkáda, společenská a konferenční místnost, herna, hlavní restaurace s venkovní terasou, bary, venkovní bazén s terasou na slunění, lehátka se slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor zdarma, balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnost zábavy v nedalekém centru vesnice Skala. Doprava zdarma několikrát denně hotelovým minibusem. Hotel pořádá promítání filmů ve vlastním minikině.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dvě menší oblázkové pláže cca 40 m pod hotelem, oddělené komunikací. Vstup na pláž částečně po dřevěné stezce. Pláže vhodné pro šnorchlování. Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 1,5 km. Doprava denně hotelovým minibusem na pláž ve středisku Skala zdarma.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, minigolf, fitness.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště a brouzdaliště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack, zmrzlina, káva a čaj Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.30–23.00 hod.)
Poloha
- V mírném svahu
- Centrum městečka Skala je cca 3 km (možnost využít hotelový minibus zdarma)
- Nákupní možnosti, restaurace a bary cca 2 km
- Vesnička Poros s romantickým přístavem je cca 8 km
- Letiště Kefalonia cca 45 km


Pláž
- Oblázková pláž je cca 90 m
- Cesta na pláž je oddělena místní komunikací
- Pozvolný vstup do moře
- Plážové osušky za poplatek
- Známá písčitá pláž Skala je cca 1,5 km


Popis
- Recepce
- Restaurace, 2 bary
- Obchůdek se suvenýry
- Fitness
- Konferenční místnost
- Společenská místnost
- Bazén pro dospělé a pro děti
- Lehátka a slunečníky zdarma


Internet
- Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů, zdarma
- Internetový koutek za poplatek


Sport a zábava
- **Zdarma:** dětské hřiště, stolní tenis, minigolf, kulečník
- **Za poplatek:** fitness centrum, potápění


Stravování
- Snídaně, polopenze formou bufetu nebo All Inclusive
- **All Inclusive:** snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké odpolední občerstvení, zmrzlina, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (11.30–23.00)


Ubytování
- **Standardní pokoj**
- Klimatizace (1. 6.–30. 9.)
- Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
- Telefon, SAT-TV
- Minilednička zdarma
- Bezpečnostní schránka zdarma
- Balkon nebo terasa
- Děts. postýlka na vyžádání zdarma


WWW stránky hotelu
[www.portoskala.com](https://portoskala.com/)


(1. dítě do 12 let; 2. dítě do 12 let)
Tyto nabídky se nevztahují na Last minute prodej


Poloha objektu
hotel je vystavěn ve stylu řecké vesničky, různě barevné jednopatrové domečky. Areál leží v klidném prostředí, v mírném svahu a je harmonicky sladěný s okolním prostředím, obklopují ho květiny, stromy, keře, všude je čisto. Od centra vesnice a známého turistického letoviska Skala, kde najdete obchody, bary a restaurace, je vzdálen cca 3 km. Od malebné vesničky Poros s přístavem je vzdálen asi 8,5 km. Zastávka místního autobusu je u hotelu, taxi je možné si objednat z recepce. Hotel svým hostům zdarma nabízí několikrát denně dopravu hotelovým minibusem do letoviska Skala a zpět (mezi 10:00-18:00, nutno nahlásit předem na recepci čas odjezdu a návratu zpět do hotelu). S ohledem, že areál je vystavěn v mírném svahu a je zde několik úrovní a schodů, nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí. V areálu bývá horší signál na volání z mobilů. Během pobytu doporučujeme pronajmout si na pár dnů auto a individuálně projet ostrov a poznat jeho krásy a nejznámější atraktivity.

Popis objektu
celková kapacita komplexu je 74 pokojů; všechny jsou klimatizované, vkusně zařízeny, vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, event. vanou, WC, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, telefonem, fénem, balkónem či terasou. Většina pokojů nabízí alespoň částečný výhled směrem k moři. Standardní pokoje jsou s jednou přistýlkou, rodinné pokoje jsou vybaveny palandou pro děti. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
prostorná vstupní hala s recepcí, internetový koutek, restaurace s terasou, hlavní bar, bar a snackbar u bazénu, konferenční místnost, minikino, karetní místnost, obchod, čistírna/prádelna (za poplatek). Zahrada, velké parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 2,5€/výměna). Wifi zdarma v recepci a v hlavním baru u recepce. V sezóně 2016 hotel půjčoval plážový slunečník (na recepci) svým hostům zdarma.

Stravování
formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
ALL INCLUSIVE PLUS ZAHRNUJE:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive plus jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (08:00-10:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu. Obědy (13:00-15:00) formou bufetu nebo servírované (výběr z menu) dle aktuální obsazenosti hotelu
Neomezenou konzumace rozlévaných místních nealkoholických (voda, ovocné šťávy a džusy) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, whiskey, gin, vodka, tequila, ouzo, likéry) od 11:30-23:00
odpolední občerstvení ve snack baru u bazénu (toasty a různé druhy sendvičů) 12.30-15:30
Zmrzlinu (kopečkovou) od 11:30 do 23:00
Sportovní aktivity: stolní tenis, fitcentrum (rezervace předem na recepci nutná), minigolf, kulečník, promítání filmů, pravidelná kyvadlová doprava do města Skala mezi 10:00-18:00
Konzumace po 23:00 se hradí extra

Sport a zábava
venkovní bazén, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky zdarma, dětské hřiště, klimatizované malé fitcentrum, minigolf, stolní tenis, parkoviště.

Výhody
relaxační prostředí

Informace o ubytování
2-4 lůžka polopenze - možnost dokoupení all inclusive

Poloha
Hotel je postaven ve stylu tradiční jónské vesnice. Hlavní budova s recepcí leží asi 50 m od dvou malých oblázkových pláží, na které se dostanete, když sejdete po schodech a přejdete místní komunikaci vedoucí do Porosu. Skala, nejbližší osada s překrásnou pláží, je vzdálena asi 2,5 km. Hotelový autobus Vás zdarma dopraví do Skaly několikrát denně. Veřejná autobusová linka Vás zase dopraví do Porosu. Vydáte-li se od hotelu na sever či na jih, narazíte na řadu hezkých pláží, které Vám nabídnou soukromí.

Ubytování
Barevné domky hotelu jsou postaveny tak chytře, že převážná většina pokojů má z balkónů a teras výhled na moře nebo částečný výhled na moře zastíněný zelení. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, TV/SAT, klimatizací, fénem, sejfem, ledničkou a setem na kávu. V pokojích je možné si vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let) nebo palandu (dvě přistýlky pro dvě děti do 12 let). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
V hotelu je k dispozici bazén, dětský bazén, bar u bazénu, restaurace, klubovna s TV, místnost s internetem (za poplatek), Wi-Fi ve veřejných prostorách, herna, obchod se suvenýry, kino, kulečník, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis a fitness. U hotelu je dostatečně velké parkoviště.

Stravování
Americká snídaně je podávaná formou bufetu. Večeře (nejméně tři hlavní chody) je také podávaná formou bufetu. Nápoje se u polopenze hradí. Je možné změnit večeři za oběd. V hotelu si můžete dopřát i oběd á la carte (za úhradu), který je podáván v restauraci u bazénu. Hotel je známý výbornou kuchyní.

Shrnutí
Ubytování v malých domcích Vám poskytne větší dávku soukromí. Velkou výhodou je i výhled na moře a doprava hotelovým autobusem do živého letoviska Skala.

Vzdálenosti
od pláže: cca 50 - 150 m. od centra Skala: cca 2,5 km.
Poloha
hotel je vystavěn v mírném svahu, od moře (cca 30 m) jej dělí silnice a dřevěná stezka svažující se ke dvěma malým oblázkovým plážím skrytým mezi skalisky (vhodné boty do vody). Od krásných písčitých pláží ve Skale je hotel vzdálen 1,5 km, od centra vesnice a letoviska Skala je vzdálen 3 km, vesnička Poros s přístavem je ve vzdálenosti asi 8,5 km. Zastávka místního autobusu je u hotelu, taxi možno objednat z recepce.

Vybavení
komplex v řeckém stylu a harmonicky sladěný s okolním prostředím má celkem 74 pokojů. Naleznete zde recepci se směnárnou, internetový koutek a zdarma WiFi připojení (v prostoru recepce a baru), restauraci s terasou, hlavní bar, bar / snack bar u bazénu, konferenční místnost, minikino a karetní místnost, obchod, čistírnu a prádelnu, venkovní bazén a dětské brouzdaliště s lehátky a slunečníky zdarma, fitness, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, parkoviště. Hotel svým hostům zdarma nabízí několikrát denně dopravu hotelovým minibusem do letoviska Skala a zpět.

Ubytování
všechny klimatizované pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, miniledničkou, sestavou pro kávu a čaj, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoje jsou situovány s přímým nebo bočním výhledem na moře. Standardní pokoj je s jednou přistýlkou, rodinný pokoj má palandu. Dětská postýlka je zdarma, požadavek nutné uvést do poznámky.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze - snídaně (08.00-10.00 hod.), oběd (13.00-15.00 hod.), večeře (19.30-21.30 hod.), neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů a likérů (točené pivo, víno, whisky, gin, vodka, tequila, ouzo) 11.30-23.00 hod., odpolední občerstvení ve snack baru u bazénu (toasty a různé druhy sendvičů) 12.30-15.30 hod., zmrzlina 11.30-23.00 hod., stolní tenis, fitness (rezervace předem na recepci nutná), minigolf, biliár, promítání filmů, pravidelná kyvadlová doprava do města Skala mezi 10.00-18.00 hod., WiFi.
Snídaně a večeře jsou formou bufetu, oběd může být bufetový či servírovaný (výběr z menu), v závislosti na počtu osob.

Doporučení pořadatele
Hotelový komplex je zapojen do programu na ochranu životního prostředí, v areálu roste mnoho přírodních repelentů jako bazalka, máta a levandule, místo tu mají také například želvy a vlaštovky. Většina použitých materiálů v hotelu je přírodní, hlavně kámen, keramika a cihla. Hotel je na klidném místě s krásnou přírodou v okolí. Pobyt zde potěší každého bez rozdílu věku. Terasa v restauraci i sluneční terasa u bazénů nabízí nádherný výhled na moře.

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Porto Skala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Asteris, Mareblue Apostolata Resort & Spa, Starlight, Summer Sun, Tesoro Blu & Spa.