Hotel Tesoro Blu & Spa, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Luxusní a moderní resort s výhledem na moře situovaný cca 1,5 km od centra oblíbeného střediska Skala s mnoha tavernami, bary a kavárnami. Letiště cca 37 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, společenská místnost, hlavní restaurace s terasou, středomořská `a la carte restaurace, venkovní bazén terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, venkovní jacuzzi.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, telefon, LCD TV/sat., minibar, set na přípravu kávy a čaje, trezor zdarma, župan a pantofle, WiFi připojení k internetu zdarma, balkon nebo terasa.

Zábava:
Hotel pořádá několikrát za pobyt tematické večery. Živá hudba. Možnost zábavy v centru střediska Skala.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž přímo u hotelu (oddělena pouze komunikací). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: fitness. Za poplatek: tenis.

Přístup na Internet:
Za poplatek: Široký výběr masáží a relaxačních procedur.
Poloha objektu
hotel je vybudován v malém soukromém údolí, obklopen malebnou přírodou, s výhledem na majestátnost Jónského moře, v oblíbeném letovisku Skala v jihovýchodní části Kefalonie. Hlavní část turistického letoviska je vzdálena pouhých 15 minut chůze od hotelu, podél silnice nebo po pláži. Hotel neakceptuje děti do 18 let.

Popis objektu
luxusně zařízené 2lůžkové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/TV LCD, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, vysoušečem vlasů, župany a trepkami, žehličkou a žehlicím prknem, zvětšovacím zrcadlem, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Vybavení
luxusní hotel jen pro dospělé nabízí svým náročným hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, TV místnost, hlavní restauraci „Piacere“, středomořskou a la carte restauraci „Azzurro“ s výhledem na moře, „Bílý“ a „Černý“ bar v exkluzivním designu. Dále hotel nabízí čistírnu prádla i pokojový servis.

Stravování
formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava
venkovní bazén, venkovní jacuzzi, lehátka a ručníky u bazénu, slunečníky a altánky u bazénu, tenisový kurt, prestižně vybavené fitness a wellness centrum (sauna, hammam, jacuzzi, masáže, manikúra či pedikúra – na vyžádání), několikrát během pobytu pořádané tematické večery a večery s hudbou.

Poloha
hotel je vybudován v malém soukromém údolí, obklopen malebnou přírodou, s výhledem na majestátnost Jónského moře, v oblíbeném letovisku Skala v jihovýchodní části Kefalonie. Hlavní část turistického letoviska je vzdálena pouhých 15 minut chůze od hotelu, podél silnice nebo po pláži. Hotel dělí od písčité pláže jen silnice. V této části může být vstup do moře místy kamenitý či oblázkový, hlavní písčitá a organizovaná pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km.

Vybavení
luxusní hotel jen pro dospělé nabízí svým náročným hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, TV místnost, hlavní restauraci „Piacere“, středomořskou a la carte restauraci „Azzurro“ s výhledem na moře, „Bílý“ a „Černý“ bar v exkluzivním designu, venkovní bazén, venkovní jacuzzi, lehátka a ručníky u bazénu, slunečníky a altánky u bazénu, tenisový kurt, prestižně vybavené fitness a wellness centrum (sauna, hammam, jacuzzi, masáže, manikúra či pedikúra – na vyžádání), několikrát během pobytu pořádané tématické večery a večery s hudbou. Dále hotel nabízí čistírnu prádla i pokojový servis.

Ubytování
luxusně zařízené 2lůžkové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/TV LCD, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, vysoušečem vlasů, župany a trepkami, žehličkou a žehlicím prknem, zvětšovacím zrcadlem, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Večeře: bufetové

Doporučení pořadatele
Hotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro zamilované, páry na svatební cestě, páry vyžadující luxus v exkluzivním prostředí, kde je kladen důraz na každý detail. Spojení výjimečného designu hotelu s jeho polohou a se specifiky ostrova vytváří auru klidného pobytu daleko za hranicemi reality všedních dnů.

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Tesoro Blu & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Apostolata Island Resort & Spa, Asteris, Mareblue Apostolata Resort & Spa, Porto Skala, Starlight, Summer Sun, Utopia Resort and Spa.