Studio / Apartmán Vila Athena, Spartia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Spartia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
3 ložnice (až pro 8 osob) bez stravování

Poloha
nedaleko vesnice Spartia je postaveno 17 vil s vlastním bazénem (Liakas Village), které mají jména antických bohů. Na písečnou pláž Spartia je to od vil asi 2 km a na malou kamenitou pláž Liakas asi 850 m.

Ubytování
v přízemí vily Athena je velká obývací kuchyň se dvěma východy na prostornou terasu, která směřuje k bazénu. V obývací kuchyni jsou dva gauče, které slouží jako přistýlky (pro děti do 12 let) a TV/SAT/DVD. V kuchyni je sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, toustovač, myčka na nádobí, velká lednice s mrazákem, pračka a žehlička. Ve vile jsou tři ložnice s klimatizací a samostatnou koupelnou, v přízemí se sprchou a WC, v prvním patře pak s vanou s jacuzzi, sprchou a WC. V ubytování je sejf a WIFI zdarma. V zahradě je bazén (32 m²) s lehátky a slunečníky a také venkovní krb určený ke grilování. Z vily je výhled na moře. Velkou předností je dostatečná vzdálenost od ostatních vil. Můžete si tak užít u vlastního bazénu opravdové soukromí. Vily jsou oploceny a mají prostor na parkování.

Shrnutí
největší předností tohoto luxusního ubytování je značná dávka soukromí. Ubytování není vhodné pouze pro rodinu s dětmi, ale i pro dovolenou s přáteli

Vzdálenosti
od nejbližší pláže: cca 850 m. od pláže Spartia: cca 2 km.